Najlepsza okazja do rehabilitacji

W.  -  11 listopada 2022 14:07
2
1479

W sobotę piłkarzy Górnika Zabrze czeka rywalizacja z Miedzią Legnica. Spotkanie z beniaminkiem, będzie okazją do zmazania pucharowej plamy. O meczu w Kaliszu, a także pojedynku z Miedzią mieliśmy okazję porozmawiać z Jakubem Szymańskim. – Miało to wyglądać inaczej, chcieliśmy przedłużyć nasza serię, bo pokonaliśmy  zespoły, które znajdują się w górnej części tabeli Widzew oraz Pogoń. Chcieliśmy to kontynuować, ale to jest piłka nożna nie zawsze się udaje to, co chcemy. – oceniał wtorkową porażkę defensor Górnika i dodawał. – No i teraz jest najlepsza okazja do rehabilitacji przed naszą publicznością za niespodziewaną porażkę w Kaliszu. Chcemy zwycięstwem pożegnać się kibicami na własnym stadionie przed zimową przerwą.

Podczas tej edycji Pucharu Polski mamy całą serię niespodzianek oraz sensacji. W tej drugiej kategorii należy rozpatrywać rezultat zabrzan. Z perspektywy murawy przyczyny próbował przybliżyć 20-letni zawodnik. – Nie ma co zrzucać winy na nie wiadomo jakie przyczyny, po prostu zagraliśmy słabsze spotkanie. Nie realizowaliśmy założeń przedmeczowych, no i pojedynek potoczył się jak widzieliśmy. Nasi kibice licznie stawili się w Kaliszu. Oczekiwali zwycięstwa, ale niestety stało się inaczej. Miejmy nadzieję, że z Miedzią wygramy i spotkanie w Kaliszu odejdzie w zapomnienie.

„Trójkolorowi” wierzą w pozytywny rezultat sobotniej potyczki, choć podchodzą do przeciwnika z respektem, o czym zapewnia Szymański. – Bardzo skupiamy się na pojedynku z Miedzią. Pozycja w tabeli z pewnością nie odzwierciedla rzeczywistej wartości rywala, który będzie chciał uciekać z pozycji spadkowych. Miejmy nadzieję, że nie przybliżą się do tego po sobotnim meczu. My z kolei musimy być skoncentrowani, jak do zespołów z czołówki. Rywale są tylko teoretycznie słabsi, boisko natomiast wszystko weryfikuje. Nie zawsze faworyt zwycięża. W sobotnim meczu na pewno większość stawia na nas i wierzymy, że podołamy zadaniu. – zakończył defensor Górnika.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co to znaczy „porażka w Kaliszu idzie w zapomnienie”- młody człowieku z takim podejściem to Górnik i ty daleko nie zajedziesz. Czyli o jakim kolwiek pucharze Górnika czs zapomnieć ????

Teraz zapomnijcie o Miedzi i 7-0 z Lechią gotowe !!!!!