Na stadionie pojawiły się pierwsze krzesełka! (galeria)

Milo  -  1 czerwca 2015 16:06
0
1921

krzesełka_stadion

Z samego rana na plac budowy przy Roosevelta wjechał transport siedzisk z firmy Nowy Styl. W kartonowych pudłach znajdowały się białe, niebieskie i czerwone krzesełka – model Abacus, pakowane po 5 w paczce.

Trybuna południowa od piątku była już przygotowana pod montaż siedzisk – w pionowej części stopnic wykonano odwierty pod kotwy mocowań. Dzisiaj do stopnic przytwierdzono pierwsze krzesełka, mocowane segmentowo na metalowym stelażu. Jeszcze przed środowym meczem Górnika z Lechem na trybunie południowej zamontowanych zostanie blisko 150 siedzisk – gwarantuje wykonawca robót – konsorcjum firm Nowy Styl i S-Print 2. Zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami na trybunie od strony ulicy Roosevelta z białych krzesełek utworzony zostanie napis TORCIDA.

napis_torcida_stadion_krzesełka

Trwają również intensywne prace na przedpolu wschodnim Stadionu – robotnicy Mostostalu Zabrze GPBP układają zbrojenia, robią wylewki i uszczelniają powierzchnię, która jest nie tylko nawierzchnią placu wejściowego, ale także stropem podziemnego parkingu.

Obecnie na placu budowy pracują również wykonawcy instalacji centralnego ogrzewania i elektrycznej oraz ekipa wykonująca prace ogólnobudowlane. Prace trwają od wczesnych godzin rannych do wieczora, nie tylko w dni robocze ale również w weekendy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Źródło: spolka-stadion.pl
Foto: spolka-stadion.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments