Na południu wielka dziura (galeria)

kamres  -  10 maja 2013 15:42
0
1540

stadion02_maj2013

Wczoraj, tradycyjnie jak co tydzień, gościliśmy na budowie stadionu. Co słychać na ulicy Roosevelta 81? Zapraszamy na krótki artykul i relację zdjęciową.

Przybywa elementów które składowane są za placem wschodnim, gdzie pracownicy dalej walczą z układaniem izolacji na poziomie +1. W jego północnej części składowane są elementy kanalizacji. Natomiast po drugiej stronie powstał dość głęboki wykop. Według projektu będzie tam ścianka oporowa pasażu handlowego, choć na tym etapie 100-procentowej pewności jeszcze nie mamy.

Trwają również prace związane z montażem płatwi oraz innych elementów dachu na północy. Idzie to dość wolno, choć reszta elementów jest już bezpośrednio za trybuną i czeka na montaż. Plac budowy na południu od strony ulicy Roosevelta otrzymał nowe rusztowania. To na nich pracownicy montują specjalne uchwyty, do których w przyszłości będą mocowane płyty zakrywające goły beton. Wewnątrz trybuny dostrzegliśmy również pracowników zajmujących się montażem wind. Trybuna wschodnia otrzymała kolejne części elewacji. Również mniej więcej w tym samym miejscu zalewano betonem klatkę schodową.

Zapraszamy na zobaczenie galerii zdjęć budowy:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments