Musimy się zebrać i pokazać, że walczymy do samego końca

Kibic  -  11 maja 2024 19:26
5
1862

W sobotnim spotkaniu Górnika ze Stalą Danielowi Bielicy nie udało się zachować czystego konta, ale to nie to jest na pewno najważniejsze z pespektywy samego zawodnika, jak i zespołu. Nie wiem co mam powiedzieć. Boli. – odpowiedział bramkarz „Trójkolorowych” zapytany o pomeczowe odczucia. – Przy 1:0 nie można być niczego pewnym. Nie wiem czego zabrakło, taki wynik potrafiliśmy utrzymywać, niestety dzisiaj się nie udało.

Z jednej strony widać po zawodnikach wielkie rozczarowanie po stracie punktów w takich okolicznościach, z drugiej – zdają sobie sprawę, że nadal są bliscy osiągnięcia czegoś więcej. – Już jest bardzo dobrze, mamy jeszcze dwa mecze i musimy się na nie zebrać i pokazać, że walczymy do samego końca.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Takie same prd…., jak po meczu z Cracovią !- ciekawe co będzie po Puszczy i Pogoni ?
Zmieńcie płytę, bo rowek w płycie się już wytarł…..

Już nie musicie walczyć bo nie ma o co. Czy miejsce 4 czy 7 to jeden …..grzyb. Przegraliście wielką szansę żeby przejść do historii. Jesteście nieudacznikami w dodatku

A kim ty jesteś żeby nazywać ich nieudacznikami co osiągnąłeś

Bielica już nie walczcie bo nie ma o co wstyd

Mogliście mieć Złoty Róg, a został Wam tylko sznur…………. Zajebaliście w głupi sposób olbrzymią szansę, na którą kibice czekają od kilkudziesięciu lat, i ja i my wszyscy nie chcemy już słuchać tych głupich , bezsensownych wymówek po meczach i tego pierdolenia !