Młody bramkarz pojawił się na ostatnich zajęciach treningowych przed urlopami

Milo  -  4 czerwca 2013 17:44
0
870

druzyna_trening_01
Na pożegnalnych zajęciach Górnika pojawił się nowy bramkarz. 19-letni Mateusz Hamrol, posiadający podwójne obywatelstwo, polskie i niemieckie. Testowany golkiper ostatnio był zawodnikiem RB Leipzig, klubu występującego w niemieckiej Regionallidze.

Hamrol wcześniej był bramkarzem zespołów młodzieżowych w Borussi Moenchengladbach. Prezentuje dobre warunki fizyczne (195 cm wzrostu), co z pewnością jest jego atutem.

Zanim jednak zawodnicy wybiegli na popołudniowy trening połączony z testami wydolnościowymi, sztab trenerski podsumował rundę wiosenną w trakcie spotkania z piłkarzami. Nie była ona udana, co podkreślają trenerzy, zwłaszcza mając w pamięci bardzo dobrą jesień. Pozostał na pewno niedosyt i to słowo przewijało się w analizie wiosny piłkarskiej. Sztab szkoleniowy jest jednak przekonany o tym, że ta sytuacja zdopinguje piłkarzy do jeszcze cięższej pracy przed nowym sezonem.

Zawodnicy dostali specjalne rozpiski treningowe, by w trakcie urlopu wypoczywać aktywnie. Z kolei Mariusz Przybylski otrzymał od kolegów z drużyny specjalną kartę z życzeniami ślubnymi i autografami. Przypomnijmy, że „Mario” w najbliższy weekend znajdzie się na ślubnym kobiercu.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments