Międzynarodowy wtorek na Arenie Zabrze. Polska U19 – Niemcy U19 przy Roosevelta!

Torcidos  -  10 października 2017 11:51
0
6706

Jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, zanim ktoś w PZPN wpadnie na pomysł, by zorganizować mecz reprezentacji Polski w Zabrzu przy Roosevelta. Przede wszystkim podstawą do tego byłaby czwarta trybuna, o której nikt głośno jeszcze nie mówi. Trzeba się więc jak na razie zadowolić młodzieżowymi zespołami „Biało-Czerwonych”. Taka okazja już dzisiaj (wtorek), kiedy Polska U19 zagra na Arenie Zabrze z rówieśnikami z Niemiec, w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

Na ten mecz warto się wybrać choćby ze względu na rywala naszej reprezentacji Polski. Za naszą zachodnią granicą masowo produkują klasowych zawodników, więc jest niemal pewne, że w Zabrzu zobaczymy kilku zawodników, którzy w niedalekiej przyszłości będą coś znaczy w poważnej piłce. Po drugie mecze pomiędzy Polską a Niemcami zawsze wywołują większe emocje, nawet w rocznikach młodzieżowych.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18. Jeśli ktoś nie ma biletu, a chciałby wybrać się na to spotkanie, to istnieje szansa, że otrzyma bilet pod samym stadionem. Ale na pewno nie ma na to gwarancji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments