Michał Bemben Doradcą Zarządu ds. sportowych

Kibic  -  1 grudnia 2022 20:44
9
2890

Michał Bemben wraca do Górnika Zabrze w nowej roli. Były piłkarz „Trójkolorowych” został właśnie Doradcą Zarządu ds. sportowych. Jednym z jego głównych zadań będzie koordynowanie współpracy pomiędzy pierwszą drużyną, akademią piłkarską i działem skautingu.

Michał Bemben występował w barwach Górnika w sezonach 2010/11-2012/13. Grający najczęściej na prawej stronie defensywy zawodnik rozegrał 68 spotkań, zdobywając w nich dwie bramki.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Super informacja. Powodzenia!

Na boisku 100% profesjonalista ,nasz chop .Powodzenia .

I bardzo dobrze,witamy.Powodzenia

Super informacja. Powodzenia!

No, no, no teraz jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo lubiłem go na boisku za profesjonalizm oraz serce 🙂 Oby wprowadził te cechy do Górnika. Mam jedynie obawy, że taki profesjonalista po kilku tygodniach ucieknie widząc ten bajzel od środka.. Powodzenia!!

No i można fachowca zatrudnić odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku co zna Górnika od podszewki i wprowadzi porządek i wyeliminuje szrot z kadry.Powodzenia dla Michala

W sumie to nie ten temat ale tak przeglądam zdjęcia z rubryki zawodnicy a tam w koszulce reprezentacji Polski Jakub swierczok przedstawiony jako lukas Podolski oczywiście mogę się mylić ale chyba coś tu nie gra

Jaka super wiadomość?
Bardzo dobry piłkarz, ale zero doświadczenia w temacie skautingu.
Bez doświadczenia i wiedzy ma doradzać komu?
Pani od faktur i Panu od biletów?
Masakra, znowu nie przemyślana decyzja pod publiczkę….

Dokładnie, nie wiem skąd taka podnieta, piłkarz ok,ale na to stanowisko zero doświadczenia i żadnych osiągnięć.Kolejny chłop do wypłaty.