Media o meczu Wisła Płock – Górnik: Decydująca petarda!

g.rajda  -  8 grudnia 2020 10:12
0
2986

Piłkarze Górnika wygrali z Wisłą Płock 0:1. Spotkanie odbyło się bez fajerwerków, a do kompletu „oczek” wystarczył zaledwie jeden celny strzał. Zapraszamy na pomeczowy przegląd prasy!

Zwycięski gol rezerwowego.
Wygrana w Płocku to cenna zdobycz Górników. O trzech punktach zadecydowała bramka Piotrka Krawczyka, który kilka minut wcześniej pojawił się na murawie. Było to dla niego drugie trafienie w Ekstraklasie. Samo spotkanie nie rozpieszczało w sytuacja i emocje, ale dzięki zwycięstwu zespół Marcina Brosza odzyskuje trzecie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Kryzys Wisły trwa. Górnik już na pudle.
Zabrzanie wygrywają w Płocku i odzyskują 3. miejsce w tabeli. Nafciarze wciąż w kryzysie. Poniedziałkowa porażka to już piąty niewygrany mecz z rzędu. Spotkanie nie rozpieszczało w sytuacje bramkowe. Gol na wagę trzech punktów zdobył Piotr Krawczyk. Jego bomba od poprzeczki nie dała szans Kamińskiemu.

Decydująca petarda!
W dobrych humorach piłkarze ze Śląska mogą wracać do domu. W poniedziałkowym spotkaniu pokonali oni Wisłę Płock 0:1 i awansowali na 3. miejsce w Ekstraklasie. Komplet punktów zapewnił im Piotr Krawczyk po bramce przedniej urody.

Sportslaski.pl
Górnik wraca z kompletem. Zabrze ciągle na podium!
Trzy punkty w Płocku to cenna zdobycz. Zabrzanie pozostają na podium. Do osiągnięcia takiego rezultatu wystarczył jeden celny strzał! Spotkanie raczej bez historii i fajerwerków.

Interia
Wyjazdowe zwycięstwo Górnika

Jedyną bramkę spotkania zdobył rezerwowy Piotr Krawczyk, ledwie pięć minut po wejściu do gry. Triumf na Mazowszu dał zabrzanom awans na trzecie miejsce w tabeli. Do liderującej Legii Warszawa tracą trzy „oczka”, do drugiego Rakowa Częstochowa – już tylko punkt.