Media o meczu Wisła-Górnik: „Kuriozalna bramka…”, „Bramkowy remis na zero”

media_o_meczu
Po inauguracyjnym spotkaniu media piszą o kuriozalnym golu, którego stracił Górnik, a także o fakcie, że obie drużyny choć zdobyły po punkcie, to na koncie po pierwszej kolejce będą miały „0”.

Onet.pl
„Kuriozalna bramka i remis na początek sezonu”
W pierwszej kolejce Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1 (1:1). Na listę strzelców wpisali się Rafael Crivellaro i Roman Gergel. Spotkanie mogło się podobać, bowiem obie ekipy postawiły na atak i stworzyły sobie kilka bramkowych okazji.

WP.pl
„40 dni minęło….bramkowy remis na zero”
Piątek, godzina 18, słońce praży, ale nie ma zmiłuj. Ekstraklasa na start. W pierwszym meczu nowego sezonu Wisła Kraków zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1, ale obie drużyny nadal mają po zero punktów.

Interia.pl
„Remis na początek nowego sezonu”
Ruszyła Ekstraklasa! W inauguracyjnym meczu pierwszej kolejki sezonu 2015/2016 Wisła Kraków zremisowała z Górnikiem Zabrze 1-1. W zespole Kazimierza Moskala z dobrej strony zaprezentował się debiutant Rafael Crivellaro, ale w drugiej połowie to goście byli groźniejsi.

Gazeta.pl
„Przeciętny mecz Wisły Kraków. Na początek tylko remis z Górnikiem Zabrze”
Skoro piłkarze mieli przerwę na uzupełnienie płynów, to kibice powinni dostać chwilę na łyk kofeiny. Po mocno przeciętnym meczu Wisła Kraków na inaugurację zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1.

Ekstraklasa.net
„Remis Wisły z Górnikiem na inaugurację nowego sezonu”
W pierwszym meczu nowego sezonu Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1. Gole w tym spotkaniu strzelali Rafael Crivellaro i Roman Gergel.