Media o meczu Pogoń – Górnik: Zabrzan pognębił stary znajomy

Kibic  -  20 kwietnia 2021 22:14
0
2780
Górnik Zabrze ze Szczecina wraca bez punktów, a wszystko za sprawą Rafała Kurzawy. Media w zdecydowanej większości właśnie ten fakt podkreślają najbardziej.
 

Ekstraklasa.org
Kurzawa strzelił byłemu klubowi
Zwycięstwem Pogoni Szczecin zakończył się jej domowy mecz z Górnikiem Zabrze. Traf chciał, że jedynego gola dla „Portowców” zdobył były zawodnik ekipy ze Śląska, Rafał Kurzawa. Decydujące trafienie w tym pojedynku padło w pierwszej części spotkania. Michał Kucharczyk posłał centrę z prawego skrzydła, futbolówka spadła pod nogi Rafała Kurzawy, a ten oddał mocne uderzenie. Martin Chudy musiał skapitulować. Do końcowego gwizdka rezultat mógł jeszcze ulec zmianie. Ostatecznie jednak zabrzanie nie skruszyli najszczelniejszej defensywy w rozgrywkach.

Sport
Górnika pogrążył stary znajomy
Górnik nie ma ostatnio szczęścia do Rafała Kurzawy. Zimą jego transfer wysypał się na ostatniej prostej, a we wtorek 28-latek zdobył gola, który zabrał zabrzanom punkty.

Dziennik Zachodni
Rafał Kurzawa strzelił, ale się nie cieszył
Górnik Zabrze przegrał w Szczecinie z Pogonią i stracił resztki złudzeń na miejsce blisko czołówki tabeli. Jedynego gola strzelił Rafał Kurzawa, co sprawiło, że porażka miała dodatkowo gorzki smak.

Sporotwefakty.pl
Rafał Kurzawa wbił nóż w serce Górnikowi Zabrze
Pogoń Szczecin krok po kroku przybliża się do europejskich pucharów. Drużyna Kosty Runjaicia zwyciężyła 1:0 z Górnikiem Zabrze, a jedynego gola strzelił byłemu klubowi Rafał Kurzawa. Po raz 17. w sezonie nie skapitulował Dante Stipica.

Gol24.pl
Rafał Kurzawa pognębił Górnika
Pogoń Szczecin nie zwalnia tempa. Piłkarze Kosty Runjaicia pokonali u siebie Górnika Zabrze (1:0) i nie przestają gonić liderującej Legii Warszawa. Decydującą bramkę zdobyć Rafał Kurzawa, który niedawno bronił barw klubu z Górnego Śląska. Dla gości było to już piąte kolejne spotkanie bez zwycięstwa.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments