Media o meczu MKS Kluczbork – Górnik Zabrze: Sensacja w Kluczborku

Kaszpir  -  2 kwietnia 2017 10:03
0
4931

Górnik Zabrze poległ w Kluczborku z ostatnią drużyną tabeli. W tytułach prasowych słowo wiodące to – „sensacja”. Śledząc jednak cały sezon w wykonaniu naszych piłkarzy, można było się spodziewać, że znowu po dobrym występie i wlaniu nadziei, „coś” się wydarzy. No i stało się. Ligowy outsider, zostawił w pokonanym polu zespół Marcina Brosza.

Porażka ta, jest tym bardziej bolesna, że gospodarze dopiero po raz drugi w sezonie schodzili z boiska w glorii zwycięzców. W Kluczborku było grubo ponad 1200 kibiców „Trójkolorowych”, niestety wracali oni do Zabrza w minorowych nastrojach.

Sport
Sensacja w Kluczborku. MKS ograł Górnika!
Zabrzanie sprawili wielki zawód ponad 1000-grupie swoich kibiców, przegrywając 1:2 na boisku „czerwonej latarni” pierwszoligowej tabeli.

Dziennik Zachodni
MKS Kluczbork 2:1 Górnik Zabrze. Outsider lepszy od zabrzan!

W sobotnim meczu 24. kolejki Nice pierwszej ligi MKS Kluczbork niespodziewanie pokonał Górnika Zabrze 2-1. Ostatnia drużyna w tabeli wygrała dopiero swój drugi mecz w tym sezonie.

Sportowe Fakty
Sensacja w Kluczborku, outsider ograł 14-krotnych mistrzów Polski!
W meczu 24. kolejki Nice I ligi MKS Kluczbork sensacyjnie pokonał Górnika Zabrze 2:1. Dla kluczborczan było to dopiero drugie w tym sezonie zwycięstwo.

SportŚląski
 

To nie żart. Górnik spartolił mecz z „czerwoną latarnią”!

Remis Chojniczanki Chojnice z Miedzią Legnica, porażki Sandecji Nowy Sącz, GKS-u Katowice i Zagłębia Sosnowiec. Górnik Zabrze mógł odrobić straty do tych wszystkich zespołów, jednak… przegrał z ostatnią drużyną w tabeli

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments