Media o meczu Legia – Górnik: Wielka noc zabrzan!

Kibic  -  20 września 2020 08:50
0
4597


W sobotni wieczór Górnik Zabrze rozegrał znakomite zawody i w pełni zasłużenie pokonał Legię. Fani „Trójkolorowych” czekali na taką wygraną 22 lata. Sportowa prasa rozpływa się w pochwałach, co dziwić nie może, dla podopiecznych Marcina Brosza.

Dziennik Zachodni

Lider znokautował mistrza!
Fantastyczny spektakl przygotowali Marcin Brosz i jego piłkarze na sobotni wieczór w Warszawie. Górnik znokautował Legię Warszawa 3:1, odnosząc pierwsze od 22 lat zwycięstwo w stolicy i przy okazji wyrównał rekord wszech czasów swojego klubu w postaci czterech wygranych z rzędu na otwarcie sezonu!

Sport

Łazienkowska zdobyta po 22 latach!
Piąty kolejny mecz i piąta wygrana Górnika w tym sezonie. Po świetnym meczu zabrzanie lepsi od Legii. Skończyło się na wygranej drużyny Marcina Brosza 3:1!

Przegląd Sportowy

Górnik Zabrze po raz pierwszy od 22 lat triumfował na stadionie przy Łazienkowskiej.
Zabrzanie to jedyna niepokonana drużyna w trwającym sezonie PKO Ekstraklasy. Przed meczem w Warszawie Górnik był liderem w tabeli PKO Ekstraklasy Legia dała się zaskoczyć w pierwszej fazie meczu i do przerwy przegrywała 0:2 Zespół z Zabrza prezentował się na Łazienkowskiej jak na lidera przystało. Spotkanie Legii z Górnikiem awizowane było jako największy hit czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Zespół z Zabrza zaczął nowy sezon w znakomitym stylu i zasłużenie lideruje w tabeli.

SportŚląski.pl

„Zrobili to jak Barcelona”. W Warszawie lider bije mistrza!
Górnik Zabrze – zwłaszcza przed przerwą – dał prawdziwy koncert przy Łazienkowskiej. Zabrzanie zasłużenie wygrywają w Warszawie, zachowują fotel lidera i miano absolutnej rewelacji początkowej części sezonu!

Interia

Legia w szoku!
Górnik Zabrze pokazał w Warszawie, że nie jest przypadkowym liderem Ekstraklasy. Ograł mistrza Polski, to mało powiedziane. Górnicy upokorzyli Legię. Wygrali na Łazienkowskiej 3-1. Całkowicie zasłużenie.

Ekstraklasa.org

Wielka noc zabrzan!
Górnik Zabrze w sobotni wieczór zanotował wielkie zwycięstwo na stadionie Legii Warszawa i wciąż przewodzi ligowej stawce z kompletem punktów! Ekipa ze Śląska zwyciężyła przy Łazienkowskiej 3:1.

Sportowefakty.pl

Duet Nowak – Sobczyk załatwił mistrzów. Kryzys drużyny Vukovicia
Alex Sobczyk i Bartosz Nowak strzelili po bramce i zaliczyli po asyście, a ich Górnik sensacyjnie pokonał w Warszawie Legię 3:1. Po 4. kolejkach drużyna z Zabrza z kompletem punktów prowadzi w Ekstraklasie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments