Media o meczu Korona – Górnik: „Górnik w pełnym gazie!”, „Kosz(nik) za trzy!”

Milo  -  15 sierpnia 2014 21:17
0
975

radosc242_cracovia_1415

Górnik Zabrze odniósł pierwsze historyczne zwycięstwo w Kielcach. Mecz obfitował nam w przepiękne trafienia Górnika. Ekipa z Roosevelta dzięki temu zwycięstwu zasiadła na fotelu lidera.

Onet.pl
„Trwa fatalna passa Korony Kielce, Górnik Zabrze liderem”
To jest najgorszy początek sezonu Ekstraklasy w historii Korony Kielce. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza przegrali na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 0:3 (0:1). W pięciu meczach kielczanie zdobyli do tej pory zaledwie punkt. Goście z Zabrza mogą z kolei świętować awans na pierwsze miejsce w tabeli.

Ekstraklasa.net
„Górnik w pełnym gazie! Zabrzanie znów wygrali 3:0. Tym razem w Kielcach”
Piłkarze Górnika Zabrze drugi raz z rzędu odnieśli ligowe zwycięstwo 3:0. Po ograniu Jagiellonii na własnym boisku, teraz rozprawili się w Kielcach z Koroną. Gole dla ekipy Roberta Warzychy zdobyli Rafał Kosznik, Robert Jeż i Roman Gergel.

Wp.pl
„Kosz(nik) za trzy!”
Górnik Zabrze nadal niepokonany! W piątkowym meczu 5. kolejki zabrzanie wygrali na wyjeździe z Koroną Kielce 3:0. Najlepszy na boisku był Rafał Kosznik, który miał udział przy wszystkich bramkach gości. Drużyna ze Śląska została liderem T-ME!

Interia.pl
„Górnik Zabrze wypunktował Koronę w Kielcach”
W meczu inaugurującym 5. kolejkę Ekstraklasy Korona Kielce przegrała na własnym stadionie 0-3 z Górnikiem Zabrze. Dzięki temu zwycięstwu, zabrzanie awansowali na pozycję lidera ligi.

Slask.sport.pl
„Górnik Zabrze znów demoluje rywali! Historyczna wygrana w Kielcach”
Piłkarze Górnika Zabrze dość niemrawo rozpoczęli mecz z Koroną Kielce, ale z każdą minutą się rozkręcali i w efekcie pewnie wygrali. To było ich pierwsze zwycięstwo w Kielcach w historii.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments