Media o meczu Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec. Strzały do siatki, strzały pod stadionem

Kaszpir  -  13 kwietnia 2017 10:37
0
4077

Górnik Zabrze przegrał już trzecie spotkanie wiosną. O możliwości awansu, rozmawiają już chyba tylko najwięksi optymiści. Bo niby jakie mają być ku temu podstawy? Od początku sezonu czekamy na serię zwycięstw, aby mocno wejść do walki o awans. Żadnej dłuższej passy nie było, a do premiowanych miejsc piłkarze Marcina Brosza nigdy się nie zbliżyli.

Szkoda zabrzańskich kibiców, którzy znów nie zawiedli i w sile blisko 15 tys. dopingowali zespół w meczu z Zagłębiem. W sektorze gości zabrakło kibiców Zagłębia, którzy pod stadionem byli już na co najmniej dwie godziny przed meczem, ale przez spore problemy na wejściu nie było im dane oglądać zwycięstwa swojej drużyny.

Sport
Zagłębie zdobyło Zabrze. Karty rozdał „Fidel”
Stadion przy Roosevelta zdobyty po raz pierwszy w tym roku. Po trzech z rzędu zwycięstwach przed własną publicznością zabrzanie zostali zatrzymani przez rywala zza miedzy.

Dziennik Zachodni
Strzały do siatki, strzały pod stadionem
Zabójczo skuteczni okazali się piłkarze Zagłębia Sosnowiec, którzy wypunktowali wszystkie słabości Górnika i wygrali w Zabrzu 2:1. Spotkania, które miało bardzo duże znaczenie dla układu tabeli, nie zobaczyła zdecydowana większość kibiców gości. Nie wpuszczono ich na trybuny, a policja musiała użyć broni gładkolufowej.

Interia
Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 1-2 w zaległym meczu Nice I ligi
Bramka Michała Fidziukiewicza w 89. minucie przesądziła o wgranej Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem w Zabrzu 2-1. Dzięki trzem punktom sosnowiczanie awansowali na trzecie miejsce w tabeli Nice I ligi. Po 25 kolejkach mają na swoim koncie 43 punkty i tracą ledwie „oczko” do lidera – Chojniczanki. Górnik po dzisiejszej porażce traci już siedem punktów do sosnowiczan.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments