Media o meczu Górnik Zabrze – Radomiak Radom: Zmory Górnika znów się uwypukliły

W.  -  30 kwietnia 2022 08:25
0
1108

Nie był to wielki mecz przy Roosevelta. W piątkowy wieczór Górnik Zabrze podzielił się punktami z Radomiakiem Radom. Gospodarze zdołali sobie wypracować kilka dobrych okazji, ale zabrakło, nie pierwszy raz w tej rundzie, dobrego wykończenia. 

Przeglądsportowy.pl

Zmory Górnika znów się uwypukliły
W meczu drużyn spokojnych, bo gracze Górnika Zabrze i Radomiaka nie muszą martwić się o utrzymanie, zdążyli też wypisać się z gry o europejskie puchary, bramek nie było. Więcej okazji stworzyli sobie piłkarze Jana Urbana, lecz znów uwypukliły się ich zmory – pokazać się pod bramką rywali to oni potrafią, gorzej z wcelowaniem w bramkę. Ale to trapi zabrzan od miesięcy. Gdyby było inaczej, dziś Górnik mógłby myśleć o grze w Europie i uniknął końcówki sezonu granej bez wielkich emocji.

Ekstraklasa.org

Bez goli w Zabrzu
W ramach 31. kolejki Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował u siebie z Radomiakiem. Fantastycznie między słupkami gości spisał się Filip Majchrowicz. W pierwszej odsłonie najgroźniejszej okazji dla Radomiaka nie wykorzystał Maurides. Piłka po jego strzale uderzyła tylko w słupek. Z kolei po drugiej stronie pomylił się Lukas Podolski. Futbolówka po jego uderzeniu przeszła obok bramki. Po zmianie stron żadna z ekip nie stworzyła sytuacji, która mogłaby zamienić na gola i ostatecznie podzieliły się punktami.
 

Dziennik Zachodni

Górnik Zabrze – Radomiak Radom 0:0
Spotkanie Górnika Zabrze z Radomiakiem Radom mocno rozczarowało i zakończyło się bezbramkowym remisem. Dla gospodarzy to z pewnością wynik daleki od satysfakcjonującego. Na meczu Górnika Zabrze z Radomiakiem Radom pojawiło się kilku byłych znakomitych piłkarzy gospodarzy, między innymi Tomasz Wałdoch i Józef Wandzik, którzy przyjechali na wyjątkowy mecz pomiędzy oldbojami Rodła Górniki z Schalke 04 Gelnsenkirchen, który zostanie rozegrany w sobotę 30 kwietnia. Jeżeli Tomasz Wałdoch,  liczył, że zobaczy niezłe widowisko w wykonaniu swoich następców, to srogo musiał się rozczarować. 

Pilkanozna.pl

Górnik remisuje u siebie z Radomiakiem. W Zabrzu bez goli
W 31. kolejce miejscowy Górnik podzielił się z Radomiakiem punktami. Na ławce trenerskiej gości zadebiutował Mariusz Lewandowski, który kilka dni temu w nieoczekiwanych okolicznościach zastąpił Banasika. Obie drużyny zajmują pozycję obok siebie i Radomiak po tym spotkaniu jest na 7. lokacie, natomiast Górnik zajmuje 8. miejsce. Drużyna z Radomia ma jednak trzy oczka przewagi nad „Górnikami”.

Sport

W Zabrzu tylko remis 
W swoim debiucie w roli trenera Radomiaka Mariusz Lewandowski wywalczył punkt. Górnik w piątek rozczarował.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
P