Media o meczu Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz. Rehabilitacja za Kluczbork

Kaszpir  -  9 kwietnia 2017 16:00
0
3278

Rehabilitacja – to najczęściej przewijające się słowo w mediach sportowych po zwycięstwie Górnika nad Olimpią. Szybkie dwie bramki, przebudzenie Angulo i zatrzymanie rewelacji wiosny. Te trzy rzeczy, kibice chyba najczęściej powtarzali równo z ostatnim gwizdkiem arbitra sobotniej potyczki. Piłkarze Marcina Brosza stają się specjalistami od stopowania drużyn, które są w gazie, poprzednio z kwitkiem odprawili przecież Sandecję. Czas wreszcie, aby przestali być specjalistami od wtop, takich jak w Kluczborku czy Siedlcach.

Sport
Rewelacja wiosny przystopowana w Zabrzu. Rehabilitacja Górnika
Po kompromitującej porażce w Kluczborku trener Marcin Brosz dokonał w składzie małej rewolucji. W przemeblowanym składzie zabrzanie wygrali 2:1 z Olimpią, która tylko momentami przypominała rewelację wiosny.

Gol24

Piorunujący początek dał Górnikowi punkty. Rehabilitacja za Kluczbork
Bardzo ważne zwycięstwo odniósł Górnik Zabrze. Po wpadce z Kluczborkiem, za którą kibice domagali się dla piłkarzy kar finansowych, udało się pokonać dobrze dysponowaną tej wiosny Olimpię Grudziądz.

Polsat Sport
Górnik Zabrze zakończył zwycięską serię Olimpii Grudziądz
Górnik Zabrze pokonał Olimpię Grudziądz 2:1 w meczu 25. kolejki Nice 1 Ligi. O wszystkim przesądził początek spotkania, kiedy gospodarze strzelili dwa gole w odstępie dwóch minut! W ten sposób skończyła się znakomita passa gości.

SportŚląski
W tym roku u siebie tylko wygrywają. Przełamanie Angulo

Górnik Zabrze w zaledwie cztery minuty strzelił dwie bramki, jednak mimo to, „Trójkolorowi” nie grali wielkiego spotkania. Najważniejsze, że po jego zakończeniu zabrzanie dopisali na swoje konto trzy punkty.