Media o meczu Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok: Na własne życzenie

W.  -  15 lutego 2022 13:24
2
1187

Znane piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Nie inaczej było podczas wczorajszego meczu Górnika z Jagiellonią. Trójkolorowi stwarzali sobie dogodne sytuacje, które mogli zamienić na gole, jednak brak skuteczności sprawił, że podopieczni Jana Urbana nie byli w stanie podwyższyć rezultatu i ostatecznie przegrali na własnym stadionie 1:2, tracąc drugą bramkę w doliczonym już czasie gry. Zachęcamy do tradycyjnej lektury pomeczowego przeglądu prasy.

Ekstraklasa.org

Walentynkowe zwycięstwo w końcówce
(…) W tegoroczne walentynki nie było miejsca na miłość – przynajmniej nie na boisku! Piłkarze Górnika i Jagiellonii walczyli do ostatnich minut, czego doskonałym przykładem okazało się trafienie Karola Struskiego w doliczonym czasie gry.

Dziennik Zachodni

Wielki dramat na Roosevelta
Piłkarze Górnika Zabrze nieoczekiwanie przegrali z Jagiellonią Białystok tracąc drugiego gola w doliczonym czasie gry. Gospodarze mieli sporo okazji, by odnieść zwycięstwo, ale ich nieskuteczność była dramatyczna.

Pilkanozna.pl

Jagiellonia zdobyła twierdzę Zabrze
Podopieczni Jana Urbana chcieli dziś kontynuować budowę twierdzy. Na własnym stadionie nie przegrali od blisko czterech miesięcy. 16 października ubiegłego roku ulegli Wiśle Kraków. Potem wygrali z Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław, a do tego zremisowali z Zagłębiem Lubin oraz Pogonią Szczecin. Dziś nie dali jednak rady Jadze (…)

Sportowefakty.pl

Szokujący zwrot akcji w Zabrzu! Jagiellonia wyrwała zwycięstwo z Górnikiem
Jagiellonia Białystok zaczęła źle, skończyła za to piorunująco! Zespół Piotra Nowaka pokonał na wyjeździe Górnika Zabrze 2:1, a decydujący gol padł w doliczonym czasie.

TVP Sport

Kung Fu Pazdan powrócił, a jego Jagiellonia przypieczętowała zwycięstwo w doliczonym czasie gry!
W poniedziałkowy wieczór w Zabrzu zakończyła się 21. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe 2:1 z Górnikiem. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry strzelił Karol Struski. Przy obu trafieniach gości udział miał Tomas Prikryl. Dobry występ zaliczył również Michał Pazdan, który w ekwilibrystycznym stylu uratował Jagiellonię od straty gola.

Sport

Na własne życzenie…
„Górnicy” powinni byli wygrać u siebie z Jagiellonią, ale nieskuteczna gra sprawiła, że skończyło się na przykrej porażce (…)

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo słąby mecz i przegrana na włąsne życzenie!Ławka zbyt krótka,nie ma zastepcow!

Prymitywna gra w wykonaniu niestety takich samych kopaczy – tylku kilku jak Podolski, wisniewski, Bialica i moze Meneh zachowali twarz i honor.Niestety reszta się skompromitowała a część z nich nie poraz pierwszy. Powinni ponieść srogie kary finansowe łącznie z syłką do drugiej druzyny. Stracili wielu kibiców w Polsce.