Media o meczu Górnik Zabrze – GKS Bełchatów. „Dziewięć i wystarczy!”, „Górnik w końcu z trzema punktami na Roosevelta”

Milo  -  20 kwietnia 2015 23:48
0
1177

media_o_meczu

Górnik Zabrze zasłużenie pokonał GKS Bełchatów 2:0. Zabrzanie tym samym zatrzymali licznik bez wygranej u siebie, który wyniósł dziewięć spotkań. Goście spotkanie musieli kończyć w 10. Dzięki wygranej Górnik zrobił niezwykle istotny krok w walce o miejsce w grupie mistrzowskiej.

Onet.pl
“Piękny gol, trwa koszmar beniaminka”
W meczu kończącym 28. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał 2:0 (1:0) PGE GKS Bełchatów. Bramki zdobyli Rafał Kosznik i Ołeksandr Szeweluchin. To pierwsze zwycięstwo Górnika w ligowym meczu u siebie od 23 sierpnia zeszłego roku.

Ekstraklasa.net
“Górnik wreszcie wygrał u siebie i wskoczył do ósemki. GKS na dnie tabeli”
W meczu kończącym 28. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał na własnym stadionie GKS Bełchatów 2:0. Gole w tym spotkaniu strzelali Rafał Kosznik i Oleksandr Szeweluchin.

Wp.pl
“Fatalna passa GKS-u trwa”
W Bełchatowie powstaje Górniczy Klub Spadkowy. W poniedziałek przegrał już szósty mecz z rzędu i zmierza do 1. ligi. W Zabrzu piłkarze Marka Zuba ulegli Górnikowi 0:2. Zwycięzcy awansowali za to do górnej połowy tabeli. Górnik wygrał u siebie po raz pierwszy od 240 dni!

Sport.tvn24.pl
“Przełamanie Górnika. Wygrał w Zabrzu po ośmiu miesiącach”
Górnik Zabrze pokonał GKS Bełchatów 2:0 w meczu zamykającym 28. kolejkę ekstraklasy. Gospodarze wygrali u siebie po raz pierwszy od ośmiu miesięcy. GKS, który przegrał szóste spotkanie z rzędu, przez ostatnie 20 minut grał w osłabieniu. Kontuzji doznał Arkadiusza Piech, a jego zespół był już pozbawiony możliwości dokonania zmiany.

Goal.pl
„Górnik w końcu z trzema punktami na Roosevelta”
Górnik Zabrze w 28. odcinku T-Mobile Ekstraklasy pokonał przed własną publicznością PGE GKS Bełchatów 2:0. Tym samym zakończona została przez Trójkolorowych seria dziewięciu spotkań bez wygranej na stadionie im. Ernesta Pohla. Tymczasem goście z województwa łódzkiego zanotowali szóstą porażkę z rzędu.

Katowickisport.pl
„Górnik – Bełchatów 2:0. Dziewięć i wystarczy!”
Górnik zasłużenie ograł najsłabszą drużynę ligi w tym sezonie. Goście mecz kończyli w dziesiątkę po kontuzji Arkadiusza Piecha.”

Interia.pl
“Wygrali u siebie po 8 miesiącach! Goście kończyli w 10”
Górnik Zabrze pokonał PGE GKS Bełchatów 2-0 w poniedziałkowym meczu kończącym 28. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę, chociaż żaden z piłkarzy beniaminka nie zobaczył czerwonej kartki. Górnik wygrał w Zabrzu pierwszy raz od sierpnia zeszłego roku.

Dziennikzachodni.pl
“Górnik Zabrze – GKS Bełchatów 2:0”
Górnik Zabrze – GKS Bełchatów 2:0. Górnik Zabrze wygrał pierwszy mecz na swoim stadionie od 23 sierpnia 2014. Zwycięstwo nad Bełchatowem ma jednak nie tylko znaczenie statystyczne, ale i niezwykle istotne dla walki o miejsce w grupie mistrzowskiej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments