Media o meczu Górnik – Wisła: „Wisła rozbiła Górnika w drobny mak”, „Blamaż Górnika”

Torcidos  -  21 października 2014 07:56
0
932

Łuczak_Górnik_Wisła1415
Mecz Górnika z Wisłą to jedna z największych kompromitacji w ostatnich latach przy Roosevelta. „Biała Gwiazda” była trzy klasy lepsza od gospodarzy i bezapelacyjnie wygrała niedzielne spotkanie. Media skupiają się głównie na popisowej grze Semira Stilicia i Pawła Brożka.

Onet.pl
„T-Mobile Ekstraklasa: Wisła Kraków wypunktowała Górnik w Zabrzu, hat-trick Pawła Brożka”
W hicie 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmował Wisłę Kraków. Najciekawszy mecz tej serii spotkań nie zawiódł i Biała Gwiazda przełamała złą passę, pokonując Górników 5:0 (1:0). Bohaterem drużyny Franciszka Smudy został Paweł Brożek, który wszedł w drugiej połowie i ustrzelił hat-tricka. Dla snajpera Wisły były to 108., 109. i 110. trafienia w ekstraklasie.

Ekstraklasa.net
„Wisła rozbiła Górnika w drobny mak. Popis gry Stilicia i Brożka!”
Górnik mógł zostać dzisiaj ponownie liderem ekstraklasy. Wisła pokazała jednak, że zabrzanie w najmniejszym stopniu na to nie zasługują. Dzieło zniszczenia rozpoczął w pierwszej połowie Semir Stilić, a po przerwie przyłączył się do niego, wprowadzony na drugie 45 minut, Paweł Brożek. Skończyło się na 5:0, dwóch golach Bośniaka i klasycznym hattricku najlepszego strzelca w historii Białej Gwiazdy.

Wp.pl
„Górnik – Wisła: wejście Brożka”
Górnik Zabrze miał nadzieje na odzyskanie fotela lidera T-ME, ale Wisła Kraków wybiła je z głowy, wygrywając na Roosevelta aż 5:0! Hat-trickiem popisał się wpuszczony po przerwie Paweł Brożek.

Interia.pl
„Ekstraklasa – blamaż Górnika w meczu z Wisłą”
Paweł Brożek zdobył trzy bramki, Bośniak Semir Stilić – dwie, a Wisła Kraków rozbiła na wyjeździe Górnika Zabrze 5-0 w niedzielnym spotkaniu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

sport.tvn24.pl
„Show Brożka i Stilicia. Wisła zabawiła się na boisku lidera”
Wielki mecz rozegrał w niedzielę Semir Stilić, jeszcze większy Paweł Brożek. Pierwszy zdobył dwie bramki, drugi, choć grał tylko 45 minut, zaliczył hat-tricka i Wisła Kraków w 12. kolejce T-Mobile Ekstraklasy rozniosła w Zabrzu Górnika 5:0.

„Klęska Górnika Zabrze w starciu z Wisłą Kraków”
Dla Górnika Zabrze to miał być mecz, który ponownie wyniesie śląski klub na fotel lidera ekstraklasy. Skończyło się jednak na kompromitującej porażce (0:5) i trzech golach Pawła Brożka