Media o meczu Górnik – Wisła Płock: Na własne życzenie

Kris  -  25 kwietnia 2021 09:55
0
2608
Górnik przegrał na własne życzenie… Niewykorzystane sytuacje się mszczą… Trudno się z tym nie zgodzić. Gorzej, że ostatnio niemal przy każdym meczu mamy podobne odczucia. Zresztą w sportowych mediach możemy przeczytać komentarze w podobnym tonie. Zapraszamy na pomeczowy przegląd prasy.
 

Ekstraklasa.org
Wracają na zwycięską ścieżkę
Goście wygrali dzięki bramkom Tuszyńskiego oraz Szwocha. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko po jednym celnym strzale. Po zmianie stron Górnik mógł wyjść na prowadzenie, lecz nie wykorzystał swoich sytuacji. Dwa trafienia Nafciarzy zapewniły im trzy punkty.

Sport
Ponownie bez punktów
Górnik przegrał na własne życzenie. Na początku drugiej połowy gospodarze mogli wyjść na prowadzenie. Doskonałą sytuację miał Piotr Krawczyk, lecz nie będąc atakowany chybił. Potem Wisła wykorzystała poślizgnięcie Przemysław Wiśniewskiego i to ona otworzyła wynik. W 80. minucie dołożyła drugie trafienie i przełamała passę 10 spotkań ligowych bez zwycięstwa.

Sportowefakty.pl
Górnik Zabrze się poddał. Wisła Płock musiała to wykorzystać
Górnicy znacząco przeważali po przerwie, lecz porażała ich nieskuteczność oraz niecelność. Niestety, bramka w 61. minucie Tuszyńskiego całkowicie podcięła im skrzydła i wydawało się, że zabrzanie po prostu psychicznie się poddali. Rywali na 0:2 dobił Szwoch.

Gol24.pl
Zamiast przełamania zabrzan była kolejna porażka
W pierwszej połowie niesamowicie wiało nudą. Emocje rozpoczęły się dopiero po zmianie stron. Trójkolorowi nie wykorzystali swoich sytuacji, natomiast z błędu Wiśniewskiego skorzystał Kocyła, który odzyskał futbolówkę i dograł do Tuszyńskiego. Napastnik z Płocka się nie pomylił i było 1:0. W 80. minucie drugie trafienie dołożył Szwoch i Wisła zanotowała pierwsze trzy punkty od przeszło dwóch miesięcy. 

Interia
„Nafciarze” wypunktowali Górnika
Drugie czterdzieści pięć minut zdecydowało o zwycięstwie gości. Wisła wygrała w Zabrzu 0:2 na własne życzenie Górnika. Pierwsza bramka padła po błędzie Przemysława Wiśniewskiego, natomiast drugie trafienie zdobył Szwoch, który skorzystał z piłki po dalekim wyrzucie z autu. Nafciarze wygrali po dziesięciu kolejkach bez zdobycia trzech punktów.

Przegląd Sportowy
Nafciarze triumfowali w Zabrzu. Pierwsze zwycięstwo Wisły od ponad dwóch miesięcy
Wisła ostatni mecz w Ekstraklasie wygrała 14 lutego. Przełamanie nadeszło w Zabrzu z Górnikiem. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0:2. Najpierw błąd Wiśniewskiego wykorzystał Kocyła z Tuszyńskim, a drugie trafienie dołożył Szwoch. Trójkolorowi mieli swoje okazje. W najlepszej był Krawczyk, lecz spudłował z pięciu metrów.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments