Media o meczu Górnik – Podbeskidzie. „Kolejna kanonada w Zabrzu!”, „Przeklęta murawa przy Roosevelta”

Milo  -  15 marca 2015 14:05
0
965

media_o_meczu

Choć Górnik Zabrze po pierwszej połowie miał dwie bramki zaliczki ostatecznie tylko zremisował z Podbeskidziem. Na szczególną uwagę zasługują asysty, którymi popisywali się zawodnicy obu ekip. Po raz kolejny kibice w Zabrzu mogli zobaczyć grad goli.

Onet.pl
„Strzelecki festiwal w Zabrzu, remis Górnika z Podbeskidziem”
Górnik Zabrze w drugim kolejnym meczu u siebie strzelił trzy bramki i po raz drugi nie wygrał. W meczu 24. kolejki 14-krotni mistrzowie Polski zremisowali 3:3 z Podbeskidziem Bielsko-Biała i pozostali na piątym miejscu w tabeli.

Ekstraklasa.net
„Kolejna kanonada w Zabrzu! Sześć goli w meczu Górnika z Podbeskidziem!”
Przed dwoma tygodniami Górnik zremisował w Zabrzu ze Śląskiem 3:3. Dzisiaj, w meczu 24. kolejki zabrzanie mierzyli się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się takim samym wynikiem jak starcie ze Śląskiem, mimo, że piłkarze Roberta Warzychy prowadzili 3:1.

Wp.pl
„Przeklęta murawa przy Roosevelta”
Szalony mecz zobaczyli kibice w Zabrzu. Górnik prowadził już w nim z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:1, by ostatecznie zremisować 3:3. Tym samym piłkarze KSG kontynuują fatalną passę bez zwycięstwa w lidze przy Roosevelta. Ostatni raz ta sztuka udała im się w sierpniu 2014 roku.

Sport.tvn24.pl
„Asysta rundy i grad goli. Kapitalny mecz w Zabrzu”
W dziesiątym w historii starciu obu ekip zabrzanie nie zdołali ósmy raz pokonać Podbeskidzia. Chociaż prowadzili już 3:1, drużyna Leszka Ojrzyńskiego doprowadziła do remisu. Bohaterami spotkania był nie tylko strzelec dwóch goli dla gospodarzy – Mariusz Magiera, ale także napastnik Górali – Bartosz Śpiączka.

Interia.pl
„Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-3 w 24. kolejce Ekstraklasy”
Górnik Zabrze, po pasjonującym meczu, zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3-3 w 24. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni duetu Robert Warzycha-Józef Dankowski nie potrafią wygrać na własnym stadionie od 23 sierpnia ubiegłego roku, czyli ośmiu ligowych spotkań.

Dziennikzachodni.pl
„Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała od 3:1 do 3:3!”
Górnik – Podbeskidzie: Górnik Zabrze prowadził z Podbeskidziem Bielsko-Biała już 3:1, ale znowu nie zdołał na własnym boisku odnieść zwycięstwa! Ta seria trwa już od 204 dni. Wydarzeniami meczu były fantastyczny pościg Górali oraz dwa rzuty karne w ciągu dwóch minut – oba wykorzystał Mariusz Magiera.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments