Media o meczu Górnik Łęczna – Górnik Zabrze. „Górnicza kopanina rozstrzygnięta przez jedną kontrę”, Twierdza Łęczna padła”

Milo  -  23 lutego 2015 18:46
0
922

media_o_meczu

Górnik Zabrze pokonał Górnika Łęczna 1:0. To pierwsza porażka Łęcznej na własnym stadionie od powrotu do ekstraklasy. Zabrzanie wyprowadzili zabójczą kontrę dzięki, której mogli cieszyć się z kompletu punktów. Górnik wygrał już szósty raz w tym sezonie w delegacji.

Onet.pl
„Zabrze lepsze w górniczych derbach”
Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Górnika Łęczna 1:0 w meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. To pierwsza w tym sezonie w lidze porażka piłkarzy Jurija Szatałowa przed własną publicznością.

Ekstraklasa.net
„Skromne zwycięstwo Górnika Zabrze w Łęcznej”
Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Górnika Łęczna 1:0 w meczu 21. kolejki Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa zabrzan zdobył Rafał Kosznik.

Interia.pl
„Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 0-1 w 21. kolejce Ekstraklasy”
Górnik Łęczna przegrał 0-1 z Górnikiem Zabrze w meczu 21. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Bramka padła po zabójczej kontrze gości.

Sport.tvn24.pl
„Górnicza kopanina rozstrzygnięta przez jedną kontrę”
Po bardzo słabym meczu Górnik Zabrze pokonał w Łęcznej drugiego ligowego Górnika. O zwycięstwie gości w 21. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zadecydowała jedna kontra.

Katowickisport.pl
„Twierdza Łęczna padła, zabrzanie szósty raz w sezonie lepsi na wyjeździe”
Górnik Zabrze jako pierwszy w tym sezonie znalazł sposób na pokonanie beniaminka na jego boisku. Mimo że spotkanie nie było zbyt emocjonujące, to dla zabrzan najważniejsze było zdobycie punktów. Poczatek wiosny w ich wykonaniu wygląda nieźle – cztery punkty w dwóch meczach… Oby tak dalej.

Dziennikzachodni.pl
„Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 0:1. Twierdza Łęczna zdobyta!”
Piłkarze Górnika Zabrze przełamali serię czterech meczów bez zwycięstwa i odnieśli w lidze pierwszą wygraną od 24 listopada. Podopieczni dyrektora Roberta Warzychy zdobyli twierdzę w Łęcznej pokonali na wyjeździe tamtejszego Górnika, dla którego była to pierwsza porażka na swoim boisku w tym sezonie. Gola na wagę trzech punktów strzelił dla zabrzan po szybkiej kontrze Rafał Kosznik w 77 minucie spotkania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments