Media o meczu Górnik – Korona: Dali sobie wydrzeć!

Kaszpir  -  21 października 2017 09:31
0
3689

Górnik Zabrze podzielił się punktami z Koroną Kielce. Mimo dwubramkowego prowadzenia nie zdołał utrzymać dobrego rezultatu do końca. Patrząc jednak z boku to widowisko na Roosevelta było znakomite.

Dali sobie wydrzeć!
W pierwszej połowie gości ranił zabójczy duet Damian Kądzior – Łukasz Wolsztyński. Później gospodarze bardzo mocno się pogubili.

Zabrzanie dali się dogonić Koronie, ale i tak są liderem
Kolejny świetny, obfitujący w bramki mecz zobaczyli kibice w Zabrzu w piątkowy wieczór. Górnik prowadził z Koroną 3:1, ale w końcówce dał sobie wydrzeć wygraną. Emocjonujący pojedynek na Roosevelta oklaskiwali z trybun Andrzej Szarmach i Łukasz Piszczek. Mimo straty dwóch punktów zabrzanie wrócili na fotel lidera Lotto Ekstraklasy.

Korona pokazała charakter w meczu z Górnikiem! Sześć goli w Zabrzu!
Górnik Zabrze zremisował na własnym boisku z Koroną Kielce 3:3, choć prowadził już 2:0 i 3:1. Kielczanie pokazali jednak charakter i zdołali doprowadzić do remisu. Świetne spotkanie w Zabrzu oprócz rewelacyjnie dopingujących fanów obu drużyn oglądał również… Łukasz Piszczek.

Interia

Górnik Zabrze – Korona Kielce 3-3
Prawie 23 tysiące kibiców w Zabrzu miały na co popatrzeć. Po emocjonującym spotkaniu Górnik zremisował z Koroną Kielce 3-3. Zabrzanie prowadzili już 3-1, po dwóch golach Damiana Kądziora i Igora Angulo, ale w drugiej połowie dali sobie strzelić dwie bramki i pewna wygrana wymknęła im się z rąk.

Szaleństwo w Zabrzu
Piłkarze nie zawiedli kibiców i zgotowali im prawdziwą piłkarską strzelaninę. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, mimo że miejscowi prowadzili już w tym spotkaniu różnicą dwóch goli.

Dwa oblicza Górnika Zabrze.
W spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował z Koroną Kielce 3:3. Kielczanie w drugiej połowie wykorzystali słabą grę rywali, zdobyli dwie bramki i uratowali remis.