Media o meczu Górnik – Jagiellonia. „Szalony mecz w Zabrzu!”, „Ależ frajerstwo”

Torcidos  -  30 marca 2014 22:09
0
1049

druzyna2_gornik_jagiellonia_1314
Wszystkie media zgodnie piszą o szalonym meczu pomiędzy Górnikiem i Jagiellonią. „Wyczyn” zabrzan uważany jest jako „frajerwstwo” oraz nieprawdopodobny. Podkreśla się także, fakt, że drugi rzut karny dla gości były odgwizdany niesłusznie.

Onet.pl
„Górnik Zabrze sprezentował remis Jagiellonii Białystok”
Górnik Zabrze zremisował z Jagiellonią Białystok 3:3 (3:1) w spotkaniu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zabrzanie zaprzepaścili wielką szansę na wygraną, gdyż zdołali roztrwonić trzy bramkową przewagę na własnym stadionie.

Ekstraklasa.net
„Szalony mecz w Zabrzu! Górnik zmarnował trzy bramki przewagi nad Jagiellonią”
Górnik Zabrze po 33. minutach prowadził z Jagiellonią Białystok 3:0. To jednak było zbyt mało, by odnieść pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zespół Piotra Stokowca pierwszą bramkę zdobył jeszcze przed przerwą, a dwie kolejne, z rzutów karnych, dołożył w drugiej połowie. Przy drugiej „jedenastce” błąd popełnił sędzia Paweł Raczkowski, niesłusznie odgwizdując przewinienie.

Fakt.pl
„Grad bramek w Zabrzu!”
W tym meczu było wszystko: słupki, poprzeczki i aż sześć bramek! Górnik prowadził 3:0, jednak co wydaje się nieprawdopodobne, było to zbyt mało aby wygrać spotkanie z Jagiellonią.

Wp.pl
„Górnik – Jaga: szalony mecz i remis”
Ależ pościg zobaczyli kibice w Zabrzu. Górnik prowadził już z Jagiellonią 3:0, by ostatecznie zremisować z podlaskim zespołem 3:3. Goście dwa gole zdobyli z rzutów karnych, w tym drugiego po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego Pawła Raczkowskiego. Był to dziewiąty kolejny mecz bez zwycięstwa Górnika.

Interia.pl
„Poprzeczki, kontrowersyjny karny i od 3-0 do 3-3 w Zabrzu!”
Górnik Zabrze zremisował na własnym boisku z Jagiellonią Białystok 3-3, chociaż od 33. minuty prowadził 3-0! Wyrównującego gola goście zdobyli po kontrowersyjnym rzucie karnym.

„Niesamowity mecz w Zabrzu! Jagiellonia odrobiła trzy bramki”
Górnik prowadził już z Jagiellonią 3:0, żeby ostatecznie zremisować. Bramka dla Jagi na 3:3 padła z kontrowersyjnego karnego.

Slask.sport.pl
„Ależ frajerstwo Górnika Zabrze. Prowadzili 3:0 i nie wygrali z Jagiellonią!”
Niezwykły mecz w Zabrzu. Górnik grał fantastycznie przez pół godziny z Jagiellonią i wydawało się, że zmiażdży rywali. Goście odrobili jednak trzy bramkową stratę i spotkanie zakończyło się remisem.