Media o meczu Górnik – Jagiellonia: „O Jeżu!”, „Górnik zmiażdżył Jagiellonię”

Torcidos  -  9 sierpnia 2014 13:50
0
845

drużyna_Jagiellonia1415

Choć nie ulega wątpliwości, że Górnik zasłużył na wygraną, to skandaliczne decyzje sędziego pozostawiają spory niesmak. Zabrzanie dzięki tej wygranej mogli zasiąść na fotelu lidera ekstraklasy.

Onet.pl
“Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok: pewne zwycięstwo gospodarzy, kontrowersyjne bramki”
Po dwóch bramkach Roberta Jeza i jednej Mateusza Zachary Górnik Zabrze pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 3:0 (1:0) w meczu czwartej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Rzut karny, po którym padła pierwsza bramka, został podyktowany po ewidentnym błędzie sędziego. Trzeci gol padł natomiast ze spalonego.

Ekstraklasa.net
“Skandaliczna decyzja sędziego i piękny gol. Górnik pewnie pokonał Jagiellonię”
Piłkarze Górnika Zabrze wygrali drugie spotkanie w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Roberta Warzychy ograli u siebie Jagiellonię Białystok 3:0. Gole dla gospodarzy zdobyli Robert Jeż (dwa) i Mateusz Zachara.

Sport
Górnik zmiażdżył Jagiellonię i jest liderem!”
Im gorzej, tym lepiej – tej zasadzie zdają się hołdować piłkarze Roberta Warzychy. Właśnie zostali liderami ekstraklasy! Nad Roosevelta czarne chmury, menedżerowie ostrzą sobie zęby na gros zawodników z kartą na ręce, którzy za moment mają być do wzięcia (i do wzięcia – prowizje za nich..), tymczasem zabrzanie nie klękają przed Lechem i Legią, a wiceliderującą Jagiellonię połykają na przystawkę!

Wp.pl
“Górnik – Jagiellonia: o Jeżu!”
Górnik Zabrze nie dał w piątek szans Jagiellonii Białystok, wygrywając 3:0 w meczu 4. kolejki T-ME. Bohaterem spotkania został Robert Jeż, który dwukrotnie trafił do siatki rywali.

Interia.pl
“Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 3-0 w 4. kolejce Ekstraklasy”
Sędzia w pierwszej połowie wymyślił sobie rzut karny, co ustawiło mecz Górnika z Jagiellonią Białystok. Zabrzanie wypunktowali gości 3-0 i zajęli fotel lidera Ekstraklasy. Warto dodać, że trzecią bramkę gospodarze zdobyli ze spalonego. Piątkowe mecze Ekstraklasy były festiwalem sędziowskich błędów.

Slask.sport.pl
“Przebudzenie Roberta Jeża. Słowak poprowadził Górnika Zabrze do wygranej z Jagiellonią”
Im więcej złych wieści o sytuacji finansowej Górnika, tym piłkarze z Zabrza spisują się lepiej. Dzięki wygranej z Jagiellonią Białystok przynajmniej na chwilę wdrapali się na fotel lidera ekstraklasy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments