Media o meczu Cracovia – Górnik. „Licha miotła Roberta Warzychy”, „Niechlubna passa Górnika trwa”

Milo  -  5 kwietnia 2014 10:00
0
988

Olkowski_Cracovia

Po spotkaniu z Cracovią „Górnicy” po raz kolejny schodzili z murawy pokonani. Dodatkowo coraz większe jest prawdopodobieństwo spadnięcia Górnika do grupy spadkowej. W sobotę „Trójkolorowych” czeka ciężki pojedynek z wiceliderem Lechem Pozań o zwycięstwo w tym spotkaniu z pewnością nie będzie łatwo.

Onet.pl
„Niechlubna passa Górnika trwa, Cracovia w grupie mistrzowskiej”
Cztery długie miesiące czekają na zwycięstwo w Ekstraklasie piłkarze Górnika Zabrze. 14-krotni mistrzowie Polski nie wygrali w piątek dziesiątego z kolei meczu w lidze i na jedną kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego nadal nie mogą być pewni gry w grupie mistrzowskiej. Tym razem po pełną pulę w spotkaniu z zabrzanami sięgnęła Cracovia, wygrywając 2:0 (1:0).

Ekstraklasa.net
„Cracovia wykorzystała fatalne błędy Górnika i zachowała nadzieję na pierwszą ósemkę”
Nieskuteczny Górnik nadal bez zwycięstwa w 2014 roku. Tym razem podopieczni Roberta Warzychy przegrali na wyjeździe z Cracovią (0:2). Dzięki kompletowi punktów, Pasy są już za plecami zabrzan.

Fakt.pl
Stawowy uważaj na wąsa!”
Będzie golenie w Cracovii! Po pokonaniu Górnika Pasy o krok od awansu do grupy mistrzowskiej. – Obiecałem, że jeśli tak się stanie, zgolę wąsa i słowo podtrzymuję – mówi trener Wojciech Stawowy (48 l.).

Wp.pl
„Dzięki wygranej awansowali do czołowej „8”
Cracovia zrobiła w piątek krok w kierunku ukończenia sezonu zasadniczego w czołowej ósemce, wygrywając z Górnikiem Zabrze 2:0. Jeśli tak się stanie, trener Wojciech Stawowy, obiecał, że zgoli swoje słynne wąsy.

Interia.pl
„Cracovia – Górnik Zabrze 2-0”
Cracovia pokonała Górnika Zabrze 2-0 w 29. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. „Pasy” wciąż jeszcze walczą o miejsce w czołowej ósemce po sezonie zasadniczym. Wracający po kontuzji Saidi Ntibazonkiza potrzebował niespełna dwóch minut, by zdobyć bramkę.

Przegląd Sportowy
„Cracovia – Górnik 2:0 – Licha miotła Roberta Warzychy”
Nowy trener nie poprawił gry zabrzan, którzy na zwycięstwo czekają od grudnia. W dodatku mecz w Krakowie kończyli w dziesiątkę.Stawowy obiecał, że jeśli Pasy zakwalifikują się do grupy mistrzowskiej, to zgoli wąsy. Po wygranej z Górnikiem może zacząć ostrzyć brzytwę. W Zabrzu zaś robi się coraz bardziej nerwowo. Zawodnicy Roberta Warzychy za tydzień grają u siebie z Lechem Poznań i w przypadku porażki mogą stoczyć się do grupy walczącej o utrzymanie. A po jesiennych meczach byli na drugim miejscu w tabeli…

Slask.sport.pl
„Kolejny słaby mecz Górnika Zabrze. Wracaj, Adamie Danchu!”
Zabrzanie przegrali na wyjeździe z Cracovią, choć gospodarze zagrali co najwyżej przeciętnie. Niestety, był to kolejny słaby mecz środkowych obrońców Górnika. Rekonwalescent Adam Danch na razie zagrał w meczu rezerw. Kibice wywiesili w jego trakcie transparent z życzeniami powrotu do zdrowia. Dla Górnika rzeczywiście byłoby najlepiej, żeby Danch wyzdrowiał jak najszybciej

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments