Mecz trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Obie drużyny nastawiły się na trzy punkty

0
3421

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów - Petera Hyballi oraz Marcina Brosza, po spotkaniu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze.

Peter Hyballa (trener Wisły): - To był mecz pełen walki, rezultat uważam za sprawiedliwy. Dobrze wyglądaliśmy fizycznie, natomiast mięliśmy problemy przy posiadaniu piłki.

 

Marcin Brosz (trener Górnika): - Mecz trzymał w napięciu od pierwszej minuty do ostatniej. Było widać, że obie drużyny nastawiły się na trzy punkty. Indywidualnie, chciałbym podkreśli występ Krzysztofa Kubicy, czy Aleksandra Paluszka.

Poniże zapis całej konferencji:

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy