Marcis Oss na celowniku Górnika

Torcidos  -  23 listopada 2015 09:43
0
915

Marcis_Oss

Marcis Oss może zimą zostać piłkarzem Górnika Zabrze. Łotewski obrońca był testowany przez klub ze Śląska podczas sparingowego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:0) i wypadł na tyle pozytywnie, że trener Leszek Ojrzyński chciałby go mieć w swoim składzie.

24-letni Łotysz w przerwie reprezentacyjnej zagrał w sparingu Górnika, ale klub z Zabrza nie ujawnił jego personaliów, opisując go później w składach dwoma wyrazami „zawodnik testowany”. Jak dowiedział się jednak łotewski portal sportacentrs.com sprawdzanym obrońcą był Oss, wysoki stoper FK Jelgava.

Na dniach ma dojść do transferowych rozmów między Górnikiem, a łotewskim klubem, z którym Ossa wiąże jeszcze roczny kontrakt. Brane pod uwagę będzie wypożyczenie, z opcją transferu definitywnego.

Marcis Oss urodził się w 1991 roku i mierzy 192 centymetrów. Poprzednio grał w takich klubach jak FK Auda oraz FK Limbazi. Nie miał okazji dotąd występować poza granicami swojego kraju, ale zaliczył dwa mecze w eliminacjach Ligi Europy, w których FK Jelgava mierzyło się z Rosenborgiem Trondheim.

Źródło: eurosport.onet.pl
Foto: www.delfi.lv

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments