
PKO BP Ekstraklasa przedstawiła swoje nominacje dla najlepszego Piłkarza kwietnia. Wyróżnienie to uzyskał też bramkarz Górnika Marcel Łubik. GŁOSUJEMY!
Do tego tytułu wyróżnionych zostało dziesięciu zawodników a głos oddać można za pośrednictwem oficjalnej strony ligi www.ekstraklasa.org! Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich osiemnastu drużyn ligi, ale jeden głos jest przeznaczony dla fanów. Statystyki Marcela w mijającym miesiącu to pięć meczów (w tym jeden w STS Pucharze Polski), w których zachował trzy czyste konta i tylko trzy wpuszczone gole:
- Górnik Zabrze - Cracovia 3:0
- Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0:1 (STS Puchar Polski)
- Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:1
- Górnik Zabrze - Korona Kielce 1:0
- Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:2
Głos na naszego golkipera możecie oddać TUTAJ.

Źródło: Roosevelta81.pl / PKO BP Ekstraklasa
Foto: Roosevelta81.pl / PKO BP Ekstraklasa







Trzy wpuszczone gole?
😂 😂
Jo myśla z moim Kajtkiem z pirszej klasy, że on wpuścił inoś dwie bole.
Policz Luq 😁🫣
Zobaczymy jak będzie bronił karne w Warszawie 2 maja. Życzę mu, żeby wtedy został bramkarzem roku, przynajmniej dla wszystkich fanów Górnika Zabrze 👍