Marcel Łubik nominowany do nagrody najlepszego Piłkarza Miesiąca PKO BP Ekstraklasy

4
2149

PKO BP Ekstraklasa przedstawiła swoje nominacje dla najlepszego Piłkarza kwietnia. Wyróżnienie to uzyskał też bramkarz Górnika Marcel Łubik. GŁOSUJEMY!

Do tego tytułu wyróżnionych zostało dziesięciu zawodników a głos oddać można za pośrednictwem oficjalnej strony ligi www.ekstraklasa.org! Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich osiemnastu drużyn ligi, ale jeden głos jest przeznaczony dla fanów. Statystyki Marcela w mijającym miesiącu to pięć meczów (w tym jeden w STS Pucharze Polski), w których zachował trzy czyste konta i tylko trzy wpuszczone gole:

  • Górnik Zabrze - Cracovia 3:0
  • Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0:1 (STS Puchar Polski)
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:1
  • Górnik Zabrze - Korona Kielce 1:0
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:2

Głos na naszego golkipera możecie oddać TUTAJ.

Źródło: Roosevelta81.pl / PKO BP Ekstraklasa
Foto: Roosevelta81.pl / PKO BP Ekstraklasa

4 komentarzy

Trzy wpuszczone gole?

😂 😂

Jo myśla z moim Kajtkiem z pirszej klasy, że on wpuścił inoś dwie bole.

Policz Luq 😁🫣

Zobaczymy jak będzie bronił karne w Warszawie 2 maja. Życzę mu, żeby wtedy został bramkarzem roku, przynajmniej dla wszystkich fanów Górnika Zabrze 👍