Mamy swój moment. Zobaczymy co przyniesie czas

3
3083

Daniel Bielica po raz trzeci zagrał w Wielkich Derbach Śląska i po raz trzeci schodził z boiska w glorii zwycięzcy. I chociaż golkiperowi Górnika nie udało się zachować czystego konta, to z pewnością jego interwencje choćby z pierwszych minut spotkania wydatnie przyczyniły się do wygranej zabrzan. Zapraszamy na pomeczową wypowiedź bramkarza "Trójkolorowych".

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy

Gratuluję pięknego zwycięstwa w Derbach Śląska.
Kibic Legii Warszawa

Daniel jesteś mega gość i b. mocny punkt Górnika! Dziękuję 🙂 Gratuluję 🙂

Gratulacje i do zobaczenia na steel’u 😉