Magdalena Stefanowicz może uzyskać wsparcie fundacji Sport Twoją Szansą

g.rajda  -  29 sierpnia 2017 15:50
0
1973

W dniu 29 sierpnia o 12:00 ruszyło głosowanie, które wyłoni nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą. Potrwa ono dwa tygodnie i zakończy się w dniu 12 września o 12:00. Do plebiscytu zakwalifikowało się ośmiu obiecujących sportowców oraz trzy organizacje sportowe – pełna lista. Wśród nich jest Magdalena Stefanowicz z Bytomia, srebrna medalistka na dystansie 100 metrów z Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w Nairobi. Każdy użytkownik STS.pl może oddać jeden głos na preferowany projekt za pośrednictwem strony STS.pl/glosowanie. Nowi podopieczni zostaną ogłoszeni tuż po zakończeniu głosowania. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Jesteśmy dumni, że zaledwie cztery miesiące po inauguracji działań fundacji i rozpoczęciu przyjmowania wniosków o wsparcie, uruchamiamy pierwsze głosowanie. To kibice – za pośrednictwem strony STS.pl – sami zdecydują, kto otrzyma pomoc i dołączy do grona naszych podopiecznych. Fundacja Sport Twoją Szansą i STS od lat wspierają polski sport. Zależało nam na zaangażowaniu w funkcjonowanie organizacji fanów sportu z całego kraju. W ten sposób umożliwiamy im wpływ na rozwój karier młodych sportowców – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Lista osób i organizacji zakwalifikowanych do głosowania

Rada Honorowa fundacji Sport Twoją Szansą – z nadesłanych od kwietnia 2017 roku wniosków o wsparcie – po weryfikacji formalnej i merytorycznej wybrała 10 projektów. W jej ocenie zakwalifikowani sportowcy będą w stanie najlepiej skorzystać ze wsparcia, jakiego może udzielić im fundacja Sport Twoją Szansą. Następnie użytkownicy serwisu STS.pl wybiorą tych, którzy według nich powinni zostać nowymi podopiecznymi fundacji. W plebiscycie głos można oddać tylko raz. Wyniki będą znane w dniu 12 września 2017 r. Więcej szczegółów: STS.pl/glosowanie

Sport Twoją Szansą pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery lub wziąć udziału w zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. Organizacja nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.pl. W Radzie Honorowej fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Od czasu założenia pomogła już wielu sportowcom. Jest m.in. partnerem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach, pomogła też w przygotowaniach m.in. do paraolimpiady Januszowi Rokickiemu, który z Londynu i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale.

Nr konta Fundacji: 91 1140 1049 0000 4672 9600 1003
Więcej informacji znajdą Państwo na www.sporttwojaszansa.pl oraz na portalach Facebook i Twitter.
Więcej informacji udzielają:
Łukasz Borkowski
Starszy Specjalista ds. PR
e-mail: pr@sts.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments