Łukasz Madej „Kogutem Roku 2014”!

Luq  -  18 marca 2015 19:10
0
1309

kogut_madej_1415

Już po raz drugi wręczyliśmy naszą nagrodę zawodnikowi Górnika Zabrze. Koguta Roku 2014, dzięki Waszym głosom otrzymał Łukasz Madej. Statuetkę wręczyliśmy skrzydłowemu „Trójkolorowych” podczas meczu z Podbeskidziem.

Łukasz zdecydowanie pokonał swoich rywali w walce o nasze wspólne trofeum. Pomocnik zabrzan otrzymał 295 głosów, czyli aż 65% wszystkich głosów. Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajął kapitan Adam Danch, który zdobył 90 głosów. Trzecie miejsce zdobył bramkarz Pavels Steinbors, otrzymał 46 głosów. Ostatnie miejsce zajął były już napastnik Górnika, Mateusz Zachara zdobył 21 głosów. Rok temu wybraliście Radosława Sobolewskiego, który przy Roosevelta przeżywał kolejną już młodość.

Dziękuje wszystkim kibicom, że docenili udany dla mnie rok 2014. – powiedział pomocnik zabrzan tuż po odebraniu nagrody. Łukasz Madej miał fantastyczny ubiegły rok, a wisienką na torcie w jego wykonaniu był zwycięski gol w spotkaniu z Ruchem Chorzów. – Zwycięstwo w derbach na stadionie Ruchu, był to dla mnie ogromny prestiż. To było coś fantastycznego. Gol w meczu z Ruchem był jednym z najważniejszych trafień w moim życiu. Myślę, że moje zwycięskie trafienie ludzie będą w Zabrzu pamiętali przez co najmniej kilka lat. Wiemy jak smakuje to zwycięstwo i chcemy to powtórzyć. Jeszcze raz dziękuje za oddane na mnie głosy. – zakończył Madej.

W naszym głosowaniu oddaliście aż 452 głosów. Za każdy głos z osobna dziękujemy i tym samym zapraszamy za rok do kolejnego głosowania.

kogut roku 2014 Madej

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga, Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments