LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze 2:1. Znów ten doliczony czas gry

Kaszpir  -  19 sierpnia 2023 17:10
1
2342

W 3. kolejce rozgrywek III ligi, Górnik Zabrze przegrał w Goczałkowicach z miejscowym LKS-em 1:2. „Trójkolorowych” na prowadzenie wyprowadził jeszcze w pierwszej połowie doświadczony Marcin Wodecki. Od 57 minuty, zabrzanie musieli sobie radzić w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę, za faul na wychodzącym sam na sam zawodniku miejscowych, otrzymał Norbert Barczak. Górnicy dobrze radzili sobie w defensywie, aż do końcowych fragmentów spotkania. Piłkarze z Goczałkowic doprowadzili do wyrównania w 72 minucie. Natomiast gol na wagę zwycięstwa gospodarzy padł już w doliczonym czasie gry, który to nie jest sprzymierzeńcem naszych drużyn w ten weekend.

Po tej porażce podopieczni Arkadiusza Przybyły pozostaną z czterema punktami na koncie. W następnej kolejce „Trójkolorowi” podejmować będą drużynę Odry Bytom odrzański.

LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze 2:1 (1:0)

0:1 – Wodecki, 29′
1:1 – Kazimierowicz, 72′
2:1 – Borek, 90+1′

LKS Goczałkowice (skład wyjściowy): Mazur – Zięba, Szymała, Magiera, Gemborys, Lipniak, Wuwer, Komandera, Kiklaisz, Elorhan, Nagrodzki
Trener: Łukasz Piszczek

Górnik II: Soberka – Szala, Gandziarowski, Pawlak, Barczak, Kulig (64′ Trubnikov), Świerkot, Dziedzic (71′ Ogórek), Niedźwiecki (64′ Tobolik), Kolanko (61′ Pochcioł), Wodecki [c] (61′ Mikulski)
Trener: Arkadiusz Przybyła