Król w Tychach, Pietrzak w Katowicach, Kurzawa w Rybniku

Spark  -  22 lipca 2013 10:21
0
917

pietrzak_gornikzabrze
W ostatnich dniach zapadły decyzje w kwestii przyszłości kilku zawodników Górnika Zabrze.

21-letni Rafał Pietrzak rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Górnikiem Zabrze i związał się z katowickim GKS-em. W piątek został oficjalnie przedstawiony kibicom w trakcie prezentacji na ulicy Mariackiej w Katowicach. Wcześniej przygotowywał się z zespołem do startu I ligi na obozie w Dzierżoniowie.

Wojciech Król, 19-letni pomocnik został wypożyczony na rok do I-ligowego GKS-u Tychy. Wychowanek Rozwoju Katowice oficjalnie został przedstawiony kibicom na niedzielnej prezentacji w Parku Miejskim w Tychach.

Przedłożone o kolejny rok zostało natomiast wypożyczenie 20-letniego pomocnika Damiana Michalika do Polonii Bytom oraz Rafała Kurzawy, 20-letniego pomocnika do Energetyka ROW Rybnik. Z beniaminkiem I ligi definitywnie związał się ponadto wypożyczony wcześniej 21-letni bramkarz, Daniel Kajzer. Wygasł natomiast kontrakt Sebastiana Leszczaka z Górnikiem.

Wypożyczeni zostali również zawodnicy, którzy w minionym sezonie grali w zespole juniorów starszych Górnika, mianowicie Przemysław Kwaśniewski i Kamil Stępień. W nowym sezonie obaj będą reprezentować barwy MKS-u Kluczbork.

źródło: Roosevelta81.pl
foto:

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments