Koniec przygody z Pucharami. Doping w meczu Trencin - Górnik

0
2456

Nie tak wyobrażali sobie kibice zabrzańskiego Górnika wynik meczu z AS Trencin. "Trójkolorowi" przegrali na wyjeździe aż 1:4 żegnając się tym samym z eliminacjami do Ligi Europy. Wielka szkoda, że nie udało się awansować bowiem następny w kolejce czekał holenderski Feyenoord.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy