Konferencja trenerów: „Za mało się dzisiaj staraliśmy”

kamres  -  19 kwietnia 2013 23:29
0
966

nawalka2

Kolejna porażka Górnika w tej rundzie i trzecia z rzędu. Zabrzanie wiosną zdobyli zaledwie 6 punktów na 24 możliwe. – Czujemy się podle, bo graliśmy o zwycięstwo – powiedział mocno rozczarowany po przegranej w Kielcach Adam Nawałka, szkoleniowiec Górnika.  

Adam Nawałka (trener Gónika): – Złość sportowa jest w nas bardzo duża. Wszyscy czujemy się podle, bo graliśmy o zwycięstwo. Taka jest piłka, że trzeba sobie kilka sytuacji wypracować, aby po meczu móc sobie pogratulować zwycięstwa. To było dla nas ważne spotkanie pod względem psychologicznym. Dwie porażki, które wcześniej zaliczyliśmy, nie miały wpływu na naszą koncentrację w tej rywalizacji. Tym bardziej jesteśmy źli na siebie. To, że nas chwalą z zewnątrz, że rozegraliśmy dobry mecz, nie ma żadnego znaczenia. Może za mało się dzisiaj staraliśmy. Pozostaje mi pogratulować zwycięstwa Koronie, a my zabieramy się do dalszej pracy.

Leszek Ojrzyński (trener Korony): – To był twardy i męski futbol. Ten kto się zna się na piłce, mógł wychwycić kilka ciekawych rzeczy z tego meczu. Dzisiaj moja banda zagrała na piątkę, choć zdobyła jednego gola.

źródło: korona-kielce.pl/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments