Konferencja trenerów po meczu w Lubinie. „Pokazaliśmy, że możemy szybko przejść z obrony do ataku”

Luq  -  13 maja 2013 21:39
0
925

nawalka_konferencja_1213
Brawa za determinację i sposób gry – cieszył się po spotkaniu trener Górnika Zabrze Adam Nawałka. Zadwolony nie mógł być natomiast szkoleniowiec Zagłębia. – Wszystko rozstrzygnęło się po 15 minutach – powiedział rozczarowany Pavel Hapal.

Adam Nawałka (trener Górnika): Bardzo cieszą nas 3 punkty. Jest to pierwszy komplet na wyjeździe tej wiosny. Drużyna gospodarzy prezentuje wysoki poziom piłkarski, grają tu dobrzy zawodnicy, a moi podopieczni musieli naprawdę dać dużo, by mecz rozstrzygnąć na własną korzyść. Brawa za determinacje i sposób gry. Dzisiaj pokazaliśmy, że możemy szybko przejść z obrony do ataku, stworzyliśmy kilka okazji po ataku pozycyjnym. Mecze był otwarty do ostatniego gwizdka sędziego. Dla nas jest to ważne zwycięstwo. Szczególnie po ostatnim nieudanym spotkaniu.

Pavel Hapal (trener Zagłębia): Nie jestem zadowolony z wyniku meczu. Jak się okazało wszystko się rozstrzygnęło po 15 minutach spotkania. Te zawody mogliśmy wygrać, bo stwarzaliśmy sytuacje, ale byliśmy nieskuteczni. Trafiliśmy dwukrotnie w poprzeczki, później też okazji do zmiany rezultatu było sporo. Trzeba powiedzieć, że bramkę strzeliliśmy po minimalnym spalonym, ale z drugiej strony sędzia nie podyktował karnego, dlatego nie mam tutaj pretensji do arbitrów. Oni swoje zadanie wykonali dobrze.

źródło: Zaglebie-lubin.pl/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments