Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

Kris  -  18 maja 2023 16:10
12
5362

W czwartek w siedzibie klubu odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa.  Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Górnika Zabrze, Jan Urban. 

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Pogonią Szczecin rozegrane zostanie w ramach 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w sobotę 20 maja. Początek meczu wyznaczono na godz. 17:30.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze YT

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę zostań z Nami kto jak nie Ty Panie Trenerze bez Ciebie przepadniemy w nicość

Kurde, dlaczego nie miałby zostać dalej trenerem. Chyba, że Urban sam nie chce, bo wątpię, że Caryca by go nie chciała, przecież lepszego nie znajdą, tym bardziej, że Urban dupę im uratował. No ale oni go ponoć jeszcze nie przeprosili za to , że bezpodstawnie go zwolnili a Urban jest mocno tym faktem urażony i wcale mu się nie dziwię. Powinni go na kolanach przeprosić j robić wszystko , żeby go zatrzymać

Jak to dlaczego mial by nie zostac a ty po takim czyms bys chcial zostac ? Tak jak go potraktowali to teraz Urban powinien sie odwdzieczyc i zrobic tak samo!!

Zrobić wszystko żeby zatrzymać pana Trenera w Zabrzu!

Na litość Boską. Podpiszcie nowy kontrakt z Urbanem !!

Mam nadzieję, że w trenerze Urbanie zwycięży miłość do Górnika i sympatia do jego kibiców, a nie dawne urazy wobec MMS i podobnych jej miernot. Bo dla Górnika obecnie to optymalny trener, a dla Pana Janka stadion Górnika to też szczególne miejsce. Jasne – pewnie trener mógłby więcej zarobić w jakiejś Cracovii czy innym klubie Ekstraklasy, ale takiej atmosfery na trybunach i takiego uwielbienia kibiców w stosunku do swojej osoby nie znajdzie nigdzie na świecie 😉

I pomyśleć że niejaki pusty leszcz „ędrju” pisał że Górnik (z Podolskim w składzie) sprzedał mecz, albo że Jan Urban nie wróci do Górnika.
Z czym do ludzi 😂

PANIE JANIE ZOSTAŃ PAN! KIBICE MUREM ZA PANEM! ps. Czy ja się dowiem co numery są robione ze sprzedażą biletów online? Blokowanie sektorów na górze torcdiy jako sprzedane to nie jest pierwszy raz! Potem niby otwarte!! Co to k ma być że nie można kupić sobie miejsca bo blokujecie choć wiadomo ,że będzie komplet. Albo jesteście lewi do tej roboty albo co bardziej prawdopodobne kręci ktoś wały na sprzedaży! Pismo z zapytaniem w tej sprawie wpłynie do klubu zredagowane prawnie .Zapewniam! I jeszcze pytanko. Ilu było kibiców na meczu z WKSem ? Bo dla tych co chodzą to brakowało gdzieś 2k kibicow WG STANU FAKTYCZNEGO A NIE SPRZEDAŻY!

Wystarczy śledzić co się dzieje w klubie i dodać 2+2, a nie pierdzieć coś o „wałach”. Jeszcze wczoraj było ostatnie 1000 biletów dostępnych wg licznika na tej stronie, ale zapewne zostały zablokowane dla tych, którzy dostaną vouchery od Poldiego. To miały być bilety właśnie na Torcidę. Raczej nie wszystkie zostaną wykorzystane na ten mecz i kilkaset biletów wpadnie do sprzedaży na sam koniec.Licznik sprzedanych biletów rósł z dnia na dzień i od dawna było wiadomo, że będzie komplet, ale oczywiście zawsze znajdzie się maruda, której przypomni się 2 dni przed, że w sobotę jest mecz, do tego ostatni w sezonie…

A chętnych jest dużo więcej.
Zresztą znając życie to Pogoń dostanie z trzy stówki.

Maruda Cię zrobił chloptasiu..Notorycznie blokowane są bilety na górę torcidy.Jak zadzwoniłem do sprzedaży przed meczem ze ślaskiem to gostek pier….ł mi coś o sprzątaniu stadionu..I powtórzę ludzi było ze 2k więcej niż oficjalnie podano na stadionie!

Trenerze, zagrajcie tak, żeby po 33 kolejkach w tabelach przy nazwie Górnik Zabrze nadal było zielono.