Komisja Ligi wszczęła postępowanie i czeka na zapis monitoringu

Spark  -  22 marca 2013 09:44
0
1054

kibice
Komisja Ligi w środę 20 marca wszczęła postępowania dyscyplinarne w sprawie wpuszczania kibiców gości podczas meczu Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze.

Przypomnijmy, że z powodu ogromnych problemów z wejściem na stadion, fani z Zabrza nie zobaczyli w miniony piątek spotkania swojej drużyny na stadionie Legii. W związku z zaistniałą sytuacją, klub Górnik Zabrze SSA oraz Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze wydali stosowne oświadczenia, które można przeczytać w tym i tym miejscu.

Na swoim posiedzeniu, w środę 20 marca, Komisja Ligi wszczęła postępowanie dyscyplinarne w sprawie wpuszczania kibiców gości podczas meczu przy Łazienkowskiej.  Będzie ono kontynuowane na kolejnym posiedzeniu Komisji, które odbędzie się 3 kwietnia. Gospodarz meczu, czyli klub Legia Warszawa, został do tego czasu zobowiązany do dostarczenia dodatkowych materiałów, w tym zapisu monitoringu.

Całą sprawą bardzo mocno zainteresował się także prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek, który zapewnia, że problem z wpuszczaniem kibiców musi zostać rozwiązany.

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments