Komisja Ligi czeka na oficjalne stanowiska Górnika i Legii

Spark  -  18 marca 2013 12:54
0
1066

torcida
– Komisja Ligi poprosiła obydwa kluby o nadesłanie oficjalnego i wyczerpującego stanowiska –
mówi o problemach kibiców Górnika Zabrze na piątkowym meczu z Legią w Warszawie Marcin Stefański, Dyrektor Logistyki Rozgrywek.

Sprawa fanów Górnika, którzy nie zobaczyli spotkania przy Łazienkowskiej, będzie szczegółowo analizowana i wyjaśniana, co zapowiadają nie tylko kibice „Trójkolorowych”, ale także prezes PZPN-u oraz Ekstraklasa. – Komisja Ligi poprosiła obydwa kluby o nadesłanie oficjalnego i wyczerpującego stanowiska w tej sprawie. Do czasu zapoznania się z całością materiału i do czasu rozpatrzenia sprawy Komisja – zgodnie z przyjętą procedurą – nie będzie komentować sprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby klub dołączył do dokumentacji także stanowisko kibiców Górnika wraz z wszelkimi możliwymi materiałami foto lub video; nam również zależy na kompleksowym wyjaśnieniu sprawy.

W poniedziałek przed godziną 12.00 rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli kibiców Górnika z klubowymi działaczami, które już się zakończyło. Wkrótce zostanie wydane oficjalne oświadczenie na temat piątkowych wydarzeń.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments