Kogo (nie) zabraknie na zgrupowaniu w Czechach?

Kaszpir  -  7 stycznia 2018 17:04
0
7741

Na zgrupowanie do czeskiego Kravare Marcin Brosz zabierze grupę 26-28 piłkarzy.
Będzie to pierwszy z dwóch obozów przygotowawczych, zaplanowanych w ramach szlifowania formy zespołu Górnika do rundy wiosennej.

Z pewnością zabraknie na tym obozie takich zawodników jak: Krzysztof Kiklaisz, Rafał Wolsztyński czy Konrad Nowak. Powodem ich nieobecności są kontuzje. Kilku innych zawodników również możemy nie zobaczyć – i to niekoniecznie z powodów zdrowotnych – wsiadających do autobusu jadącego do Czech. 

Słuchając ostatnich wypowiedzi szkoleniowca Górnika i patrząc z tej perspektywy na rozwój piłkarski w ostatnim czasie niektórych piłkarzy, kandydatów do „odstrzału” może być więcej. Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość w klubie z Zabrza: Sandiego Arcona, Davida Ledeckyego, czy najstarszego w kadrze Oleksandra Szeweluchina. Piłkarze ci grali przez ostatni rok niewiele, zapewne nie spełniając oczekiwań sztabu szkoleniowego. 

Marcin Brosz mówiąc o ewentualnych transferach w drugą stronę, czyli w kierunku na Roosevelta, powtarza i mocno podkreśla o obranej drodze i filozofii klubu. Dlatego możemy spodziewać się raczej kolejnych młodych piłkarzy, niż piłkarskich wyjadaczy, podążających w stronę Zabrza.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments