Kim jest tajemniczy napastnik z Brazylii, który trafi do Górnika?

Milo  -  3 czerwca 2014 20:53
0
757

druzyna_gornik_ruch_1314r
– Mimo odejść kilku zawodników trzon zespołu jest. Myślę, że pod tym względem wcale nie jesteśmy poniżej ligowej średniej i sporo klubów chciałoby mieć takich zawodników, jakich wciąż ma Górnik. 3-4 sprowadzimy –
mówi w rozmowie ze „Sportem” Zbigniew Waśkiewicz, prezes Górnika Zabrze.

Wiadomo już, że do klubu zostanie wypożyczony brazylijski napastnik. Klub potrzebuje wzmocnienia na tej pozycji, więc do Górnika trafi gracz, który ma znaczącą podnieść poziom zespołu. Kto nim będzie? Nazwisko owiane jest tajemnicą i zostanie ujawnione dopiero w momencie podpisania kontraktu. Wiadome jednak, że klubowi działacze szukają wzmocnień głównie poza granicami kraju. Bardzo prawdopodobny wydaje się być kierunek słowacki, gdzie piłkarze prezentują wysoki poziom, a nie mają szczególnie wysokich wymagań finansowych. Być może więc na Roosevelta trafi William Alves de Oliveira, który w ostatnim czasie występował w Żylinie oraz Trenczynie?

Piłkarz trafił do Europy w 2013 roku i od tamtej pory strzelił 12 goli w 43 meczach. To tylko nasze gdybanie, ale być może faktycznie sprowadzimy wychowanka brazylijskiego Botafogo? Być może to zupełnie ktoś inny, ale najważniejsze, aby był skuteczny w „Trójkolorowych barwach”. Jego nazwisko? Odpowiedź na te pytanie poznamy najpewniej 17 czerwca, bo wtedy ma być on zaprezentowany mediom i kibicom.

Źródło: Sport/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments