Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Warszawy

Slazier  -  12 maja 2018 21:05
0
4207

Przed nami ostatnie wyjazdowe spotkanie Górnika w tym sezonie. Po raz kolejny udajemy się do Warszawy, gdzie przy ul. Łazienkowskiej zmierzymy się z drużyną Legii. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Do stolicy wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 90 zł. Zbiórka na parkingu pod stadionem została wyznaczona na godz. 11:00 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność. Mecze z Legią zawsze budzą duże zainteresowanie w naszych szeregach, dlatego mamy nadzieję, że w dobrej liczbie zjawimy się przy Łazienkowskiej. Musimy pokazać się z jak najlepszej strony, a piłkarze muszą czuć nasze wsparcie. Doskonale wiemy, że walczymy o udział w europejskich pucharach, a dobry wynik w Warszawie znacznie przybliżyłby nas do jego osiągnięcia!

Legia sprzedała wszystkie bilety na mecz już kilka dni temu, także pojedynek z Górnikiem zobaczy komplet widzów. Drużyna z Warszawy obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, i ma realne szanse na Mistrzostwo Polski. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze utrą nosa gospodarzom, pokonają Legię i sprawią nam wielką radość!

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na ostatni mecz obecnego sezonu, w którym przy Roosevelta zmierzymy się z krakowską Wisłą. Walczymy o komplet!

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments