Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Szczecina. Torcida on tour!

Slazier  -  14 lutego 2019 16:09
0
3436

Przed nami pierwsze wyjazdowe spotkanie Górnika w 2019 roku. Już jutro wybierzemy się pociągiem specjalnym do Szczecina, by tam zmierzyć się z drużyną Pogoni. Początek meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Na ten mecz postanowiliśmy zorganizować pociąg specjalny, a koszt wyjazdu wynosi 99 zł. Już jakiś czas temu rozpoczęliśmy mobilizację w naszych szeregach, by założony plan został osiągnięty. Nikomu nie trzeba przypominać, że „Nieważne ile masz wyjazdów – ważne ile masz Szczecinów”.

Sympatycy Górnika odpowiedzieli pozytywnie i w stolicy województwa zachodniopomorskiego zameldujemy się w kilkaset osób. Jesteśmy pewni, że wszyscy obecni tego dnia na stadionie będą wspierać piłkarzy z całych sił, a oni odwdzięczą nam się kolejnym zwycięstwem. Tego dnia interesują nas tylko 3 pkt, które pomogą nam odskoczyć od strefy spadkowej. Warto zaznaczyć, że policja w Szczecinie jest wyjątkowo drobiazgowa, i należy spodziewać się kilku kontroli z ich strony.

Kibice Pogoni trzymają się z Kotwicą Kołobrzeg, i stanowią jedną z głównych sił na całym Pomorzu. Warto wspomnieć, że przez długi czas łączyła ich przyjaźń z Legią. Kibice ze Szczecina starają się być na każdym wyjazdowym spotkaniu swojej drużyny, jednak z racji odległości ich liczby są różne.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec (23.02 godz. 15:30) – więcej w tym miejscu.

Zbiórka na wyjazd – 8:15 PKP w Zabrzu
Odjazd pociągu – 8:55

W dniu dzisiejszym (czwartek) do godziny 18:00 zapisać się można w sklepiku w Galerii Zabrzańskiej.

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments