Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Mołdawii. Walczymy o awans!

Slazier  -  17 lipca 2018 19:09
0
5475

Przed nami długo wyczekiwany wyjazd do Mołdawii. Udajemy się do Kiszyniowa, stolicy tego kraju, by tam w rewanżowym spotkaniu zmierzyć się ponownie z drużyną Zarii Bălți.

. Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godz. 19:00.

Do Mołdawii wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 370 zł. Zbiórka została zaplanowana na godz. 15:00 w środę – zainteresowanych prosimy o punktualność! Warto zaznaczyć, że nocleg każdy musi sobie załatwić we własnym zakresie, a w drogę powrotną do Polski wyruszymy w piątek rano. Bilety na to spotkanie rozeszły się bardzo szybko, i już na kilka dni przed pierwszym gwizdkiem stało się jasne, że jedziemy w komplecie.
Nikomu nie trzeba przypominać o co gramy, i jaka jest waga tego spotkania. Wszyscy kibice Górnika liczą na awans do następnej rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europy. Sympatyków zabrzańskiej drużyny, którzy wybiorą się do Kiszyniowa zachęcamy do nieustającego dopingu, który poniesie naszych piłkarzy do zwycięstwa i przypieczętowania awansu!

Drużyna Zarii rozegra to spotkanie na stadionie w Kiszyniowe, co może mieć wpływ na frekwencję po ich stronie. W mediach społecznościowych można natrafić na materiały zachęcające do udziału w spotkaniu, także sami jesteśmy ciekawi w jakim stopniu zapełnią oni swoje sektory.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecze Ekstraklasy z Koroną Kielce i Wisłą Płock. Rozpocznijmy ten nowy sezon z przytupem i wypełnijmy nasz stadion do ostatniego miejsca!

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments