Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Gdańska. Wyjazd nad morze!

Slazier  -  4 sierpnia 2017 21:01
0
4819

Kolejne wyjazdowe spotkanie Górnik rozegra w Gdańsku, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Lechii. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 15:30.

Do Gdańska wybieramy się autokarami, a cena wyjazdu wynosi 140 zł (130 zł dla osób, które były w Białymstoku). Zbiórka na parkingu pod stadionem została wyznaczona na godz. 4:30 – zainteresowanych prosimy o punktualność. Jest to jeden z dalszych wyjazdów, i mamy nadzieję, że pomimo znacznej odległości w Gdańsku pokażemy się z dobrej strony. Nasz doping musi wspomóc piłkarzy, którzy udowodnili, że nie stoją na straconej pozycji przed tym spotkaniem.

W zeszłym roku głośno było o zerwaniu długoletniej zgody pomiędzy Lechią, a Wisłą. Od tamtej pory kibice z Gdańska trzymają się jedynie ze Śląskiem Wrocław, Gryfem Słupsk, a także mają dobre stosunki ze Stomilem Olsztyn. Z kolei głównymi przeciwnikami Lechii są m.in. kibice Arki, Lecha, czy Cracovii. Od kilku lat można zaobserwować progres w dopingu fanów Lechii, a także w ich liczbach na meczach domowych, jak i wyjazdowych. W zeszłym sezonie zaliczyli kilka udanych akcji, m.in. ukradli derbową oprawę ultrasom Arki.

Jesteśmy pewni, że Lechia wystawi dobry młyn, który na pewno będzie dopingował przez całe spotkanie. Obiektywnie trzeba przyznać, że gdańszczanie poczynili dość spory wokalny postęp. Musimy się postarać, aby tego dnia dobrze rywalizować z nimi na trybunach.

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy na wyjazd do Ostródy. Rozpoczęła się także sprzedaż biletów na najbliższe domowe spotkanie Górnika z Arką Gdynia. Zapraszamy do zakupu!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments