Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania z Wisłą Kraków

Slazier  -  4 sierpnia 2019 21:32
0
3577

Przed nami kolejne ligowe spotkanie Górnika. Tym razem udajemy się do Krakowa, gdzie zmierzymy się z drużyną Wisły. Początek poniedziałkowego spotkania zaplanowano na godz. 18.

Spotkania z Wisłą budzą w naszych szeregach duże emocje, zwłaszcza od kiedy trzymają się oni z Ruchem. Na wyjazd udamy się autokarami oraz samochodami, a koszt wynosi odpowiednio 75 i 45 zł. Zbiórka na parkingu pod M1 została wyznaczona na godz. 14:30 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność.
Mamy nadzieję, że nasz doping poniesie zawodników do zwycięstwa i będziemy mogli wrócić do Zabrza z kompletem punktów. Każdy z obecnych na sektorze gości musi dać z siebie wszystko – po raz kolejny pokażmy miejscowym jak dopinguje Torcida.

Kibice Wisły po zerwaniu zgodny z Lechią i Śląskiem trzymają się z Ruchem, Widzewem i Elaną oraz Polonią Przemyśl. Z kolei do grona ich kos należy m.in. Cracovia, GKS Katowice, Lechia czy też Górnik.
Jeszcze przed rozpoczęciem ligi założyli sobie, że na każdym meczu zapełnią swój młyn. Jedno jest pewne – podczas tego spotkanie nie zabraknie wzajemnych uprzejmości.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Rakowem Częstochowa – więcej w tym miejscu. Walczymy o pobicie frekwencji ze spotkania z Zagłębiem Lubin, a nawet o komplet! Tylko od nas zależy, czy ponownie uda nam się wypełnić stadion przy Roosevelta do ostatniego miejsca.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments