Kibicowska zapowiedź spotkania ze Śląskiem Wrocław. Inwazja Torcidy!

Slazier  -  23 lutego 2018 14:01
5030

Górnik swoje kolejne spotkanie rozegra we Wrocławiu, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Śląska. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 15:30

Przed nami długo wyczekiwany wyjazd do stolicy Dolnego Śląska. Mobilizacja w naszych szeregach trwała od dłuższego czasu, i jak dobrze wiemy przyniosła ona zamierzone efekty. Liczne zapowiedzi video, transparenty wywieszane w Zabrza i na FC, a także aktywność w mediach społecznościowych spowodowały, że do Wrocławia wybierzemy się w rekordowej liczbie ponad 2000 głów. Będziemy podróżowali pociągami specjalnymi, a koszt wyjazdu wynosi 100 zł (przejazd + bilet).

Nikomu nie trzeba przypominać, że do Wrocławia jedziemy po to, by wspierać naszych piłkarzy w drodze po kolejne ligowe zwycięstwo. Stwórzmy niesamowitą atmosferę, którą miejscowi zapamiętają na bardzo długo!

Kibice Śląska mają długoletnią zgodę z Lechią, a także trzymają się z Motorem Lublin oraz SFC Opava. W czerwcu zeszłego roku, podobnie jak kibice z Gdańska, zerwali stosunki z Wisłą Kraków. Śląsk potrafi się zmobilizować na niektóre mecze domowe, czy tez wyjazdowe. Dobre liczby padają w spotkaniach derbowych z Zagłębiem, a od zeszłego roku także i w pojedynkach z Wisłą.

W ich szeregach nie można wyczuć wielkiego podekscytowania tym meczem. Jedynie w internecie można natknąć się na kilka grafik zachęcających do przyjścia na stadion. Już w niedzielę przekonamy się w jakim stopniu zapełnią oni swój obiekt. Jesteśmy jednak pewni, że nie zależnie od liczby wrocławian, śmiało zdominujemy ten mecz na trybunach. Oby piłkarze również stanęli na wysokości zadania i zdobyli cenne 3 punkty.

Przypominamy o sprzedaży biletów na najbliższe spotkanie z Pogonią Szczecin, a także mecz z Hajdukiem Split. 

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu