Kibicowska zapowiedź spotkania z Zagłębiem Lubin. Wszyscy na Roosevelta!

Slazier  -  8 marca 2018 16:49
0
5221

Górnik swoje kolejne spotkanie przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Zagłębia Lubin. Początek piątkowego meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Nadal nie milkną echa derbowego pojedynku z Piastem – część z nas nie będzie mogła zobaczyć trzech meczów z wysokości trybun naszego stadionu. Po raz kolejny gramy w nie najlepszym terminie, ale mimo wszystko mamy nadzieję, że nie przeszkodzi nam to w uzyskaniu świetnej frekwencji na tym spotkaniu! Sprzedaż biletów nie idzie najlepiej, dlatego apelujemy do wszystkich o mobilizację. Przyjdźmy licznie na mecz Górnika, by wspierać go w drodze po kolejne zwycięstwo. Pokażmy przyjezdnym, na co stać TORCIDĘ, i jak potrafimy dopingować nasz klub!

Podczas tego spotkania grupa Ultras Górnik Zabrze przeprowadzi zbiórkę na oprawy – więcej w tym miejscu

Prezentujemy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 – 19:00
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze)- czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Kibice Miedziowych mają zgodę z Arką Gdynia, Zawiszą Bydgoszcz, Falubazem Zielona Góra, Odrą Opole, a od niedawna łączy ich także układ z Polonią Bytom. Największym wrogiem Zagłębia jest drużyna Śląska Wrocław. Poza tym mają oni kosę z Lechią, Wisłą Kraków, czy Legią Warszawa. Miedziowi notują różne liczby na wyjazdach, a ich wyniki są w dużej mierze uzależnione od sportowej dyspozycji drużyny.

Zagłębie wybiera się do nas autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 90 zł. Będzie to ich pierwsza wyprawa do Zabrza po blisko 10-teniej przerwie. Warto wspomnieć, że będą wspierani przez liczną grupę kibiców Polonii Bytom. Oni z kolei do Zabrze dotrą pociągiem, i będą wyposażeni w okolicznościowy gadżet. Ich obecność na pewno podgrzeje atmosferę na trybunach. Jako ciekawostkę prezentujemy plakat dot. wyjazdu bytomian – link znajdziecie w tym miejscu.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na towarzyski mecz z Hajdukiem (24.03) oraz półfinałowy pojedynek z Legią Warszawa (3.04) w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments