Kibicowska zapowiedź spotkania z Sandecją. Wszyscy na stadion!

Slazier  -  30 marca 2018 15:41
0
3314

Przed nami ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego przy Roosevelta. Przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Sandecji Nowy Sącz, a początek sobotniego meczu zaplanowano na godz. 15:30.

Panie i Panowie, bracia po szalu! Sprzedaż biletów na to spotkanie nie idzie najlepiej. Na ten moment rozdysponowano jedynie 9,5 tys. wejściówek. Powiedzmy sobie szczerze, że wynik ten jest znacznie poniżej naszych możliwości. Ponownie apelujemy do każdego z was o jak najlepszą frekwencję podczas tego spotkania. Doskonale wiemy, że stać nas na bardzo wiele, a przedświąteczne porządki, czy zakupy nie są dobrą wymówką. W sobotę widzimy się na stadionie im. Ernesta Pohla i głośnie wpieramy piłkarzy w drodze do zwycięstwa – wymówek nie uznajemy! 

Szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek znajdziecie w tym miejscu.

Kibiców z Nowego Sącza łączy zgoda z Cracovią, Czarnymi Jasło, GKS-em Tychy, Koroną Kielce, Stalą Mielec oraz Polonią Warszawa. Grono przyjaciół Sandecji jest nie wiele większe, niż grono jej wrogów. Do głównych przeciwników drużyny z Małopolski należy m. in. Wisła Kraków, Unia Tarnów, Hutnik Kraków, czy też Wisłoka Dębica.

Sandecja mobilizuje się na wyjazd do Zabrza. Cena wyprawy wynosi 60 zł (przejazd + bilet). Jesteśmy ciekawi, w jakiej liczbie pojawią się przy Roosevelta. Natrafiliśmy na ciekawy post na profilu „KibiceSandecji” na Facebooku, w którym dodatkowo zachęcają się do wyjazdu na mecz z Górnikiem – więcej tutaj

Przypominamy o zapisach na wycieczkę do Poznania, a także wtorkowy mecz w półfinale Pucharu Polski, gdzie zagramy z Legią. Sprzedaż biletów na to spotkanie idzie dobrze, dlatego nie zwlekajcie na ostatni moment tylko już dzisiaj kupujcie wejściówki.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments